přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.132 Andalusie - Costa de la Luz - letecky

Spanelsko_Sevilla_2

Druhý letecký zájezd do oblasti nádherné Andalusie je obohacen o přírodní park Sierra de Grazalema a bílé vesničky „pueblos blancos“. Kdo z Vás již navštívil některá místa tohoto zájezdu, může den strávit relaxací ve velmi pěkném hotelu**** u bazénů nebo na blízké pláži.

Pořadí navštívených míst může být změněno.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (): Přílet do Španělska, transfer na ubytování.

2.den (): Prohlídka města JEREZ DE LA FRONTERA proslaveného výrobou slavného sherry. Projdeme se spletí uliček historického jádra města, jenž bylo vyhlášeno kulturní památkou. Nachází se zde působivý starý Alcazar, barokní palác Villavicencio aj. Dále navštívíme malebné město CADIZ , ležící na poloostrově, se zajímavou žlutě zbarvenou katedrálou a příjemnou přímořskou promenádou. Na závěr dne zastávka v romantickém městečku VEJER DE LA FRONTERA – půvabné „bílé městečko“ s krásnými vyhlídkami.

3.den (): Výlet přes dramatický přírodní park SIERRA DE GRAZALEMA s prohlídkou typických bílých městeček a vesniček „pueblos blancos“. Nad skalní roklí malebně rozložená RONDA patří mezi největší magnety Andalusie . Utajená náměstí a dlážděné ulice staré Rondy ukrývají paláce s velmi různorodou architekturou. ZAHARA – půvabná bílá vesnička s romantickou polohou nad přehradou řeky Guadalete a pod vysokou skálou. Poslední zastávkou bude ARCOS DE LA FRONTERA, městečko osídlené již Římany, které se tyčí na efektním skalním útesu.

4.den (): Pobyt u moře.

5.den (): SEVILLA (UNESCO) - město patřící k nejkrásnějším v Andalusii s třetí největší katedrálou v Evropě a s nádherně vyzdobeným palácem Alcazar v maurském stylu. Zajímavá je zde jistě také židovská čtvrť s malebnými uličkami a bílými domy.

6.den (): Britská kolonie GIBRALTAR, která je mohutnou pevností střežící průliv mezi Evropou a Afrikou. Na Gibraltarské skále můžete vidět krápníkovou jeskyni, dlouhé tunely i jedinou v Evropě volně žijící populaci opic.

7.den (): Pobyt u moře. Pro zájemce možnost zakoupení fakultativního výletu do Národního parku DOŇANA (UNESCO), který leží u pobřeží Atlantického oceánu nedaleko ústí řeky Guadalquivir. Chráněné jsou zde bažiny, písečné duny a mělké zátoky, které jsou významným hnízdištěm mnoha druhů ptáků.

8.den (): Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • leteckou dopravu do Andalusie
 • průvodce
 • bus na výlety
 • 7x ubytování v hotelu**** (dvoulůžkové pokoje s přísl.)
 • 7x polopenzi

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna do 15.000 Kč (příplatek: 240 Kč)
 • připojištění storna do 40.000 Kč (příplatek: 200 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí