přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.309 Dolomity - romantika u jezera Misurina

Dolomity-35

Tento zájezd je zajímavý ubytováním přímo v srdci Dolomit u čarokrásného jezera Lago di Misurina v čtyřhvězdičkovém stylovém Grand hotelu Misurina přímo u jezera s možností večerní relaxace a výhledů na okolní úchvatnou přírodu či na hladinu jezera. Zároveň podnikneme rozmanité lehké výlety ve východní části Dolomit a vychutnáme si nádheru a bizarnost skalních věží i malebnost údolí s horskými potoky.

Typ zájezdu: Zájezdy s lehkou pěší turistikou

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (út): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (st): Výlet z městečka SEXTEN v Dolomitech do údolí VAL FISCALINA, které je jedno z nejkrásnějších údolí v Dolomitech s modříny a loukami pod mohutnou horou Rotwand. Údolím k chatě Fonde Valle a dále mezi rozeklané vrcholky SEXTENERSKÝCH DOLOMIT do údolí Fiscalina Alta. Zpět podél říčky do Sextenu.

3.den (čt): Okruh kolem vyhlášeného útvaru TRE CIME DI LAVAREDO (DREI ZINNEN), snad nejproslulejšího v Dolomitech . Cestou od RIF. AURONZO pod monumentálními vrcholky tohoto skalního uskupení k chatě RIF. TRE CIME DI LAVAREDO. Okruhem zpět kolem zadní strany Tre Cime přes sedlo COL FORCELLINA a COL DI MEZZO k Rif. Auronzo.

4.den (pá): Od jezera MISURINA výjezd lanovkou na RIF. COL DE VARDA nebo cestou pod Col de Varda a společné pokračování na jižní úbočí masivu GRUPPO DEI CADINI a dále cestou s výhledy na rozeklané velikány Dolomit na Forc. Maraia a k chatě RIF. CITTA DI CARPI. Zpět opět horskými loukami s krásnými výhledy.

5.den (so): Výlet od jezera MISURINA údolím VAL DE RIMBIANCO mezi vrcholky M. Piana a masivem Tre Cima di Lavaredo, pokračování zajímavou skalnatou krajinou a údolím VALLE DELLA RIENZA k jezeru LAGO DI LANDRO. CORTINA D’AMPEZZO – návštěva tohoto horského střediska a centra východní části Dolomit .

6.den (ne): AURONZO DI CADORE – horské středisko ležící u přehrady LAGO DI SANTA CATERINA. Výlet do malebného údolí VAL DA RIN zařezávajícího se mezi vrcholky Monte Rusiana a Monte Agudo. Cestu lze zpestřit výjezdem lanovkou na M.Agudo. Výhledy na nádherný masiv Sextenerských Dolomit z JV strany. Sestup do údolí k Tabia da Rin k místu, kde se setkávají 3 údolí a podél malebné říčky zpět údolím Val da Ria.

7.den (po): Sedlo PASSO TRE CROCI. Vyhlídkovou cestou pod impozantní masiv M. CRISTALLO a dále na PASSO SON FORCA. Odtud se naskýtají nádherné výhledy na v hloubce ležící Cortinu d’Ampezzo a okolní majestátní horské skupiny, které Cortinu obklopují. Odpoledne odjezd do Čech. Příjezd do Prahy pozdě večer.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
19.6.-25.6.20187 dní11 990 KčOdjezd též z Příbrami, Písku a Českých Budějovic.rezervovat

Cena obsahuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 5x ubytování v hotelu Grand hotel Misurina****
  • 5x polopenzi - rozšířené stravování, obědové balíčky, nápoje k večeřím v ceně

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 250 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 3 200 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí