přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.447 Perly Švábského Jury

IMG_9137

Během našeho nového poznávacího zájezdu navštívíte zajímavou oblast Německa, kde se nachází starobylé a slavné hrady mocných panovnických rodů - zámek Lichtenstein a hrad Hohenzollern. Nevynecháme ani další zámky a kláštery, jejichž prohlídky Vás přenesou do dávných rytířských dob.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd dopoledne. Návštěva bavorského městečka ROTHENBURG OB DER TAUBER, které je známé pro své ze středověku zachovalé staré město s mnoha klikatými uličkami a malými náměstími obklopené hrázděnými domy. Nocleh.

2.den (so): Zámek LUDWIGSBURG – „švábské Versailles“, jeden z nejkrásnějších a největších barokních zámků v Německu, prohlídka interiéru zámku – vývoj slohů přes pozdní baroko, rokoko až po empír. Zámek LICHTENSTEIN – vyhlídka z nádvoří pohádkového zámku, který patří vévodům z Urachu. BAD URACH – lázeňské město v srdci Švábské Alby, prohlídka starého města. Nocleh.

3.den (ne): Prohlídka hradu HOHENZOLLERN, položeném na 855 m vysokém kopci u městečka Hechingen, který patří k nejkrásnějším a nejvíce navštěvovaným hradům v Evropě. Nejvýznamnějším exponátem je koruna Viléma II. nebo osobní věci Bedřicha II. Velikého. Klášter BEURON, prohlídka kostela. Průjezd krásným údolím Dunaje. Zámek SIGMARINGEN s mnoha věžičkami a s jedinečnou zbrojnicí, která je jednou z největších soukromých sbírek v Evropě, prohlídka interiéru zámku. Odjezd zpět do ČR. Návrat večer.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
18.5.-20.5.20183 dny4 890 Kčrezervovat
21.9.-23.9.20183 dny4 890 Kčrezervovat

Cena obsahuje

  • dopravu autobusem
  • 2x ubytování v hotelu 2* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 2x snídani
  • průvodce

    Fakultativní výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 110 Kč)
  • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 1 400 Kč)

    © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí