přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.163 Lázně Zalakaros a prázdniny u Balatonu

Foto - Prázdniny u Balatonu

Chcete si o prázdninách odpočinout s rodinou, dobře se najíst, vínka popít, užít si dětí a vnoučat a stačí vám k tomu „maďarské moře“? Pak je tento výlet pro Vás.
Termální lázně Hévíz, Zalakaros, Bükfürdo.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní

Ubytování: pension

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (): Odjezd z Prahy v ranních hodinách. ŠOPROŇ - náměstí s městskou věží a kostelem, ochutnávka vín Kékfrankos a Ólaszrizling, koupání v lázních BÜKFÜRDÖ, přejezd na ubytování, večeře.

2.den (): ZALAKAROS - pobyt v termálních lázních a relaxace v lázeňském parku, fakult. večeře v hotelu (za příplatek) nebo místní čarda.

3.den (): BALATON - největší sladkovodní jezero střední Evropy. SZIGLIGET - arboretum u zámku Eszterházyů, středověký hrad a koupání v Balatonu. TIHANY - skanzen lidové architektury, opatství, lehká turistika, „levandulový ráj“, BADACSONY, fakult. terénními vozy do okolních vrchů a vinohradů, event. vycházka na jeden z vrcholů k čedičové skále, večeře s výhledem na jezero a fakult. ochutnávka vína.

4.den (): Výlet k jezeru KIS-BALATON, návštěva buvolí rezervace, polodenní koupání v termálech ZALAKAROS (variantně celodenní pobyt v termálních lázních), fakultativně večeře.

5.den (): Největší hrad v Maďarsku SŰMEG a nejkrásnější zámek KESZTHELY, město a zámek „maďarské Versailles“ s anglickým parkem, muzeum panenek v krojích, individuálně bauxitové jeskyně TAPOLCA, plavba na lodičkách nebo variantně městečko s mlýnem. Odpoledne HÉVÍZ, koupel v největším evropském kráterovém termálním jezeře Gyógytó, variantně celodenní pobyt v lázních a parku ZALAKAROS.

6.den (): Celodenní pobyt v termálních lázních ZALAKAROS, fakultativně večeře s vínem na rozloučenou v typické čárdě. Odjezd pozdě večer do ČR.

7.den (): Návrat do Prahy časně ráno.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • poj. léčebných výloh a storna
 • dopravu autobusem
 • 5x ubytování v apartmánovém hotelu (2–3 lůžkové pokoje)
 • 5x snídani
 • 1x večeři
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • 3x večeře v hotelu - 800 Kč
 • večeře s vínem 6. den - 350 Kč
 • 1/1 pokoj - 2000 Kč

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí