přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.158 Památky, pohoří a termální lázně Maďarska II

budapest-02

- ubytování v hotelu s termálními bazény v ceně

Zájezd, který propojuje poznání nejzajímavějších míst severního Maďarska (památek i přírody) s odpočinkem v různých termálních lázních zážitkových - Egerszalók, jeskyně Tapolca. Ubytováni budete v hotelu, který má vlastní termální bazény.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (út): Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.

2.den (st): Návštěva královského zámku GÖDÖLLÖ – honosný barokní zámek, rezidence, která sloužila k odpočinku císaře Františka Josefa a královny Alžběty. Dojezd do hotelu v termálních lázních MEZÖKÖVESD, odpoledne koupání, relaxace. Hotel má vlastní bazény s termální vodou.

3.den (čt): Prohlídka města EGER (město-muzeum maďarského baroka) – bazilika, minoritský kostel, radnice, minaret aj. Koupání v termálních lázních EGERSZALÓK, proslavené horkým vřídlem.

4.den (pá): MISKOLC – čilý střed města, jehož hlavní ulice si do určité míry uchovaly předválečný půvab; národní park BUKOVÉ HORY, zříceniny hradu DIÓSGYOR (Královnin hrad), koupel v jeskynních lázních TAPOLCA. Atmosféra jeskyně, v níž přímo ze skal vyvěrá léčivá voda, zanechává v návštěvnících nezapomenutelný dojem.

5.den (so): Výlet do pohoří MÁTRA, nejvyšší hora Maďarska KÉKES (1 015 m). PARÁD, muzeum kočárů, jehož nádherné vozy svědčí o světové kariéře maďarského dopravního prostředku. Odpoledne koupání v hotelových bazénech termálních lázní MEZÖKÖVESD, relaxace.

6.den (ne): Odjezd z hotelu, prohlídka centra BUDAPEŠŤI– Gellértův vrch, hradní čtvrť (Rybářská bašta, korunovační Matyášův chrám, Hradní palác). Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
16.10.-21.10.20186 dní6 990 KčOdjezd též z Brna.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 4x ubytování v hotelu Hajnal*** (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 4x polopenzi
 • vstupné do hotelových termálních bazénů

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 800 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí