obj.č.106 Perly severní Itálie II - ubytování v hotelu

V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa, a zároveň se vykoupete na oblíbených plážích na východním pobřeží Itálie. Budete mít možnost si prohlédnout Benátky a vychutnat si jejich atmosféru, stejně jako atmosféru státečku San Marino, kochat se stále nádhernými městy severní Itálie (Padova, Verona, Ravenna). Při zpáteční cestě se podíváte i do nádherné horské oblasti severní Itálie - Dolomit.
Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety
Ubytování: hotel
ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
Stravování: polopenze
Program zájezdu
1.den (so): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách
2.den (ne): SIRMIONE – malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami. VERONA (UNESCO) – město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou
3.den (po): Pobyt u moře
4.den (út): Brzy ráno odjezd do RAVENNY (UNESCO) – důležité přístavní město s řadou významných historických památek, zejména ho proslavily krásné církevní mozaiky v antickém i byzantském slohu. SAN MARINO (UNESCO) – samostatná republika ležící na svazích hory Monte Titano.
5.den (st): Pobyt u moře
6.den (čt): BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.
7.den (pá): PADOVA – univerzitní město se stavbami z 12.-15. století s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a malebným starým městem a bazilikou Sv. Antonína. Průjezd nejhezčí partií východních Dolomit. CORTINA d’AMPEZZO – horské středisko, dějiště zimní olympiády 1956. JEZERO MISURINA – malebné jezero v Dolomitech , na jehož severu se tyčí dominanta Tre Cime di Lavaredo.
8.den (so): Příjezd v dopoledních hodinách.
Termíny a ceny
| termín | délka | Dospělí | poznámka | ||
| 1.9.-8.9.2012 | 8 dní | 10 590 Kč | Odjezd též z Plzně. | rezervovat |
Cena obsahuje


Itálie
Francie
Chorvatsko
Španělsko
Norsko
Skotsko