přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.160 Pobyt v maďarských termálních lázních Bük s výlety

Madarsko - BUK1

Další z našich programů do Maďarska a maďarských termálních lázní Bük. Tentokrát je pro vás připraven vysloveně relaxační týdenní pobyt v maďarských termálních lázních, který je zpestřen výlety do zajímavých míst západní části Maďarska. Jistě oceníte i fakt, že tento zájezd do Maďarska je realizován bez nočních přejezdů!

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní

Ubytování: hotel
2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (): Ráno odjezd z ČR. Odpoledne zastávka v ŠOPRONI - nejkrásnějším středověkém maďarském městě, připomínajícím svoji gotickou a barokní architekturou Český Krumlov. Večer příjezd do termálních lázní Bük, ubytování.

2.den (): Polodenní výlet na zámek FÖRTOD (UNESCO) – zámek rodiny Esterháziů, tzv. maďarské Versailles. Odpoledne volno, relaxace v areálu termálních lázní.

3.den (): Polodenní výlet do městečka KÖSZEG s velmi pěkně dochovaným centrem města, historickým náměstím a hradem. Odpoledne volno, relaxace v areálu termálních lázní BÜKFÜRDO.

4.den (): Celodenní výlet k BALATONU. Postupně navštívíme hrad SÜMEG, město a zámek KESZTHELY na jihozápadním konci Balatonu a na závěr dne i termální lázně HEVÍZ.

5.den (): Volno, relaxace v areálu termálních lázní BÜKFÜRDO. Večer fakultativně posezení v maďarské čárdě s ochutnávkou maďarských vín a občerstvením.

6.den (): Ráno odjezd z Büku. Dopoledne zastávka ve VÍDNI (UNESCO), okružní jízda městem a pěší prohlídka historického centra. Pozdě večer návrat zpět do ČR.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • doprava autobusem
 • 5x nocleh v hotelu
 • 5x snídani
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • posezení v čárdě s ochutnávkou vín, večeří a hudbou - 360 Kč/os.
 • 5x večeře - 1200 Kč
 • 1/1 pokoj (5 nocí) - 1850 Kč

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí