přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.136 Španělské slavnosti

Španělsko MontSerat

Východní pobřeží Španělska mezi Barcelonou a Valencií v době nejkrásnějších španělských slavností. Trhání pomerančů, ochutnávky likérů a vín, býčí zápasy ...

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety

Ubytování: apartmán

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (): Ráno odjezd z ČR.

2.den (): Ráno příjezd do BARCELONY (UNESCO) - prohlídka. Příjezd do Oropesy ve večerních hodinách. Ubytování v aparthotelu. Nocleh, večeře.

3.den (): Snídaně, prohlídka OROPESY (přístav, staré město, aréna). Výlet do PENISCOLY s dominujícím středověkým templářským hradem, stojícím na skále nad mořem. Večeře, nocleh.

4.den (): FALLAS - Návštěva VALENCIE – hlavní město valencijské oblasti, prohlídka, účast na oslavách „LAS FALLAS“ – slavnostní průvody, překrásná výzdoba, atrakce, fakult. účast na býčích zápasech. Návrat ve večerních hodinách. FIESTA - návštěva VALENCIE .

5.den (): Volno. FALLAS - Fakultativní výlet na trhání pomerančů. Po večeři odjezd do BURRIANY na pálení soch. FIESTA - účast na oslavách, koupání.

6.den (): Návštěva CABANES + BENICASIMU. Výjezd do pohoří Desierto de las Palmas - prohlídka klášteru řádu Bosých Karmelitánů. BENICASIM - návštěva likérky, kde se dodnes podle původní karmelitánské receptury vyrábí likéry a vína. Součástí prohlídky je ochutnávka z 9 soudků. V městečku CABANES navštívíme továrnu na výrobu turrónů (typická španělská sladkost - hlavně vánoční) - krátká prohlídka továrny a degustace.

7.den (): Odjezd na prohlídku kláštera v MONTSERRATU s „Černou Madonou“. FALLAS - Návštěva ministátu ANDORRA (kouzelná krajina, daňový ráj). Noční přejezd do Monaka.

8.den (): Velká prohlídka MONACKÉHO KNÍŽECTVÍ, při které uvidíte všechny místní krásy a zajímavosti, např. Jardin exotic, park Sv. Antoniety, novou tržnici, knížecí palác, knížecí přístav, katedrála - bílý skvost MONAKA, oceánografické muzeum, čtvrť La Condamine, světoznámé kasino, část tratě Formule 1, překrásné japonské zahrady… Odpoledne odjezd domů.

9.den (): Příjezd domů v odpoledních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 5x (u Fiesty 6x) ubytování (dvoulůžkové ložnice v apartmánu)
 • 5x (u Fiesty 6x) polopenzi formou bufetu
 • V jarním termínu jsou slavnosti LAS FALLAS, v podzimním termínu slavnosti FIESTA. U FIESTY je program zájezdu o 1 den delší - účast na oslavách + koupání.

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna u Las Fallas (příplatek: 270 Kč)
 • pojištění léčebných výloh a storna u Fiesty (příplatek: 300 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí