Bavorské velikonoční kašny a středověká městečka

Jedinečná možnost poznat krásný a originální zvyk německé oblasti Francké Švýcarsko - velikonoční zdobení kašen zelení a kraslicemi, už 100 let tradice. A uvidíte nazdobenou kašnu rovnou v nejkrásnějším středověkém městě Rothenburg. V programu je také kouzelné starobylé město Bamberg, přírodní krásy Romantické cesty a koupání v nejslanějších termálních lázních a nejkrásnější místa romantické cesty Bavorska. Úžasný víkendový zájezd plný zážitků - to musíte prostě zažít a stihnete ještě velikonoční pomlázku! CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a místu ubytování.

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
703-01 10.4. - 12.4.2020 4 690 Kč Odjezd též z Plzně. termín zrušen

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v 6 hodin, další možná nástupní místa: Beroun, Plzeň. Rozkvetlá cesta do Německa, NÖRDLINGEN, kruhové středověké město vystavěné celé v obřím kráteru po meteoritu Riess, celé lze obejít po hradbách (2,7 km, 12 věží a 5 bran), vyhlídka z věže Daniel, indiv. muzeum meteoritu. Středověká Romantická cesta: DINKELSBÜHL, údajně nejkrásnější středověké město Německa (věže, brány, křivolaké uličky, hradby, romantická zákoutí s hrázděnými domy).
2. den: ROTHENBURG ob der Tauber, jedno z nejkrásnějších středověkých měst Evropy s hradbami, hrázděnými domy, uličkami a Německým muzeem Vánoc, slavnostně nazdobená „velikonoční kašna, možnost výstupu na věž. BAD WINDSHEIM, rozsáhlý skanzen v přírodě v čase Velikonoc představuje nejrůznější francká řemesla a tradice (prohlídka s průvodcem), pobyt v termálních lázních Bad Windsheim s nejslanějším termálním bazénem v Evropě (malé „Mrtvé moře“), procházka v městečku a relax v uličkách.
3. den: Nejkrásnější velikonoční kašny: BAMBERG (UNESCO), jedno z nejkrásnějších německých historických měst s tisícovkou historických domů s kostely na 7 návrších a s 8 pivovary v podzámčí, čtvrť Malé Benátky, hrad z filmu Tři mušketýři, radnice na ostrůvku, možnost návštěvy Rezidence, velikonoční kašny. FORCHHEIM, kašna před nejkrásnější středověkou hrázděnou radnicí v Německu. BIEBERBACH, největší velikonoční nazdobená kašna na světě, kterou zdobí na 12 tisíc kraslic (Guinessova kniha rekordů). Návrat do Prahy do 23 hod.

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • 2x ubytování v hotelu (2lůžk. pokoje)
 • 2x snídani
 • průvodce

Cena neobsahuje

 • cena nezahrnuje případnou pobytovou taxu, vstupné

Fakultativně

 • 1/1 pokoj (zde povinný při nedoobsazení) (příplatek: 1300 Kč)
 • 2x večeře (příplatek: 980 Kč)
 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 110 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist