Rozmanité Dolomity - Alpe di Siusi, Brenta, Merano - bez nočních přejezdů

Na tomto zájezdu uvidíte novinky v naší nabídce Alpe di Siusi, horami sevřené malebné Merano, dolomitské „vzorové“ údolí Tschamintal, masiv Monte Cavallo i čarokrásnou skupinu Brenta, do které se vyplatí i nostalgicky vrátit. Cesta tam i zpět je bez nočních přejezdů.

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Krásy přírody

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
330-01 31.7. - 6.8.2017 11 390 Kč 10 990 Kč Odjezd též z Příbrami, Písku a Českých Budějovic. náhradník »
vyprodáno

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách.
2. den: Výlet do čarokrásné horské skupiny PRESANELLA, která se vypíná nad horským střediskem MADONNA DI CAMPIGLIO. Výstup (nebo výjezd lanovkou) k jezeru LAGO RITORTO s překrásnou polohou, v jehož křišťálové vodě se zrcadlí kamenné věže skupiny BRENTA. Sestup do Madonny vede nádherným horským lesem a širokými horskými pastvinami.
3. den: Výlet do rozmanité dolomitské skupiny ALPE DI SIUSI (Seiser Alm), která je považována za jeden z největších přírodních divů této části Tyrolska. Výlet z horského střediska COMPATSCH, kde nad horskými pastvinami ční bíložluté mohutné skalní věže k chatě Arnika a na vrchol PUFLATSCH.
4. den: Výlet jižním směrem malebnému jezeru LAGO DI MOLVENO, které patří k nejkrásnějším jezerům v Dolomitech . Výjezd z městečka ANDALO lanovkou na vrchol Paganella, ze kterého jsou nádherné výhledy na skupinu Brenta a jezero Molveno nebo výlet od jezera Lago di Molveno.
5. den: Údolí TSCHAMINTAL, které je považováno za nejkrásnější a vzorové údolí jižních Alp. Nad lesními loukami vystupují fantastické skalní věže horských masivů. Cestou zpět zastávka ve městě BOLZANO .
6. den: Proslulé lázeňské město MERANO zasazené hluboko pod masivy Jižního Tyrolska - výjezd lanovkou Meran 2000, vyhlídková cesta na vrchol ST.OSWALD (2185m). Prohlídka nádherných terasových zahrad zámku TRAUTTMANSDORF, který si zamilovala i císařovna Sissi a kde jedinečná kombinace květin a stromů vytváří terasy s výhledy na okolní hory.
7. den: Ráno odjezd z hotelu. Výlet lanovkou u městečka VIPITENO na masiv MONTE CAVALLO, ze kterého jsou nádherné výhledy na údolí VAL ISARCO i VAL RIDANNA a horské zaledněné masivy na italsko-rakouské hranici. Odjezd do Čech, příjezd ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 6x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 6x polopenzi

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist