Slovinsko - přírodní krásy, památky i koupání v lázních (Laguna)

Tento nový zájezd Vám nabízí ve volném čase možnost koupání v jedinečných bazénech Termaris. Můžete relaxovat v několika bazénech a ve velké vířivce s mořskou vodou teplou 30°C přímo na břehu moře a s výhledem na Jadran. Jedná se o největší bazénový komplex s ohřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží (plocha přes 2000 m2).

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Krásy přírody

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
124-01 10.5. - 17.5.2022 11 790 Kč Odjezd též z Benešova, Tábora a Českých Budějovic. rezervovat »
volno
124-02 29.6. - 6.7.2022 12 490 Kč Odjezd též z Benešova, Tábora a Českých Budějovic. rezervovat »
volno
124-03 23.8. - 30.8.2022 12 490 Kč Odjezd též z Benešova, Tábora a Českých Budějovic. rezervovat »
volno
124-04 28.8. - 4.9.2022 12 490 Kč Odjezd též z Benešova, Tábora a Českých Budějovic. rezervovat »
volno
124-05 13.10. - 20.10.2022 11 790 Kč Odjezd též z Benešova, Tábora a Českých Budějovic. rezervovat »
volno

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Ráno příjezd do Slovinska. Zastávka v úchvatném pohoří JULSKÉ ALPY . Průchod krásnou soutěskou VINTGAR, po můstcích a lávkách, nad dravou říčkou. Poté prohlídka městečka BLED s na skále postaveným hradem a krásným výhledem na BLEDSKÉ JEZERO i okolní skalnaté štíty. Dojezd na ubytování do Portorože .
3. den: Dopoledne procházka do historického centra PIRANU , který Vás okouzlí úzkými uličkami, romantickými náměstími, katedrálou na vrcholku kopce, nádhernými vyhlídkami aj. Ne nadarmo je Piran nazýván nejkrásnějším přímořským městem Slovinska, svůj vzhled získalo v benátské době. Odpoledne volno ke koupání v moři nebo v bazénech – 7 bazénů s mořskou vodou teplou 30°C a s výhledem na moře.
4. den: Celodenní výlet za krásami Slovinska. Ráno odjezd do krasové jeskyně ŠKOCJANSKE JAME (zapsané na světové dědictví UNESCO), kde vytvořila řeka Reka obrovský jeskynní kaňon, jehož stěny padají téměř 100m do hloubky. Dále prohlídka národního hřebčína v LIPICI s krásnými, inteligentními, bílými koňmi. Odpoledne navštívíme významný přístav KOPER , kde je příkladně zrestaurován středověký střed města a úzké uličky, staré domy i paláce jsou svázány svou minulostí s Benátkami.
5. den: Pobyt u moře nebo koupání v bazénech. Pro zájemce výlet do Itálie. Návštěva města TERST, jednoho z nejvýznamnějších měst rakouské monarchie s řadou krásných paláců včetně radnice. Zámek MIRAMARE s překrásným parkem. Zámek je spojen zejména s osobou rakouského arcivévody a mexického císaře Maxmiliána.
6. den: Dopoledne pěší výlet na vyhlídku na historické saliny SEČOVLJE (chráněná přírodní památka), kde se rozprostírá obrovská laguna protkaná zdmi a kde uvidíte vyhlídky na historické saliny. Prostřednictvím kanálů se zde dopravuje mořská voda do solných nádrží. Na POLOOSTROVĚ SEČA se také nachází galerie pod širým nebem – park Forma Viva s plastikami moderních umělců. Cestou zpět procházka přes letovisko PORTOROŽ. Odpoledne volno ke koupání.
7. den: Návštěva jedinečné POSTOJENSKÉ JESKYNĚ , která je druhou největší zpřístupněnou jeskyní v Evropě (oslnivá krápníková výzdoba, v rámci prohlídky jízda podzemním vláčkem). PREDJAMSKI GRAD - hrad vyrůstající ze skalního masivu, který využívá i jeskynního systému. Prohlídka malebného centra metropole LUBLAŇ, kterému dominuje hrad a kterému vtiskl secesní tvář významný architekt Jože Plečnik. Odjezd do ČR.
8. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • průvodce
 • 5x ubytování v hotelovém resortu (2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
 • 5x polopenze
 • vstup do mořského parku Termaris
 • všechny pokoje jsou s balkonem nebo s terasou

Cena neobsahuje

 • Cena nezahrnuje pobytovou taxu - cca 3,5 €/os./den (platí se na místě, vybere průvodce)

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 280 Kč)
 • 1/1 pokoj - povinný a na vyžádání v CK (příplatek: 2700 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist