přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

Slevy a pojištění

Pro tento rok je pro Vás opět přichystáno mnoho zajímavých výhod:

1. Slevy za včasné přihlášení

Vyberete-li si svůj zájezd již na začátku roku a zaplatíte zálohu do 15. února, získáte následující slevy:
Nový klientStálý klient
U zájezdů do 4.000,- Kč sleva 100,- Kč/os. sleva 200,- Kč/os.
U zájezdů do 6.000,- Kč sleva 200,- Kč/os. sleva 300,- Kč/os.
U zájezdů do 8.000,- Kč sleva 250,- Kč/os. sleva 400,- Kč/os.
U zájezdů do 10.000,- Kč sleva 300,- Kč/os. sleva 500,- Kč/os.
U zájezdu nad 10.000,- Kč sleva 400,- Kč/os. sleva 600,- Kč/os.

Protože nechceme poškozovat naše obchodní zástupce, získáte nárok na tyto slevy, pokud svou dovolenou objednáte na stejném místě jako v loňském roce!!!

Jestliže náš obchodní zástupce již ukončil svoji činnost, můžete kontaktovat přímo naši centrálu.

2. Dovolená na splátky

Chcete využít slevu za včasné přihlášení a nemáte právě nyní dostatek finančních prostředků na zaplacení zálohy? Slevu za včasné přihlášení získáte i v případě, zaplatíte-li do 15. února menší zálohu 1000,- Kč/os. a do 31. března doplatíte zbytek do plné výše zálohy. Tuto možnost nelze uplatnit u leteckých zájezdů (např. do Egypta) v jarních termínech.

3. Dovolená ještě levnější

Rozdejte katalogy svým přátelům, známým, spolupracovníkům a získáte od nás odměnu.
Dvojice, která přivede na některý náš zájezd z tohoto katalogu další dvojici, jež nikdy necestovala, získá na naše zájezdy následující slevu:
200,- Kč/dv. jede-li nová dvojice na zájezd do 4.000,- Kč/os.
300,- Kč/dv. jede-li nová dvojice na zájezd do 6.000,- Kč/os.
600,- Kč/dv. jede-li nová dvojice na zájezd do 10.000,- Kč/os.
1000,- Kč/dv. jede-li nová dvojice na zájezd nad 10.000,- Kč/os.
Tato sleva je sčítatelná se slevou za včasné přihlášení.

4. Slevy pro skupinky již od 6 osob

Všechny skupinky (již od 6 osob) u nás získávají následující výhody.
6 platících osob sleva 20 % z ceny pro šestou osobu
8 platících osob sleva 30 % z ceny pro osmou osobu
10 platících osob sleva 50 % z ceny pro desátou osobu
20 platících osob 1 osoba zdarma
30 platících osob 1 osoba zdarma + sleva 50 % z ceny jednoho poukazu
40 platících osob 2 osoby zdarma
Ostatní platící členové mohou využít slevu za včasné přihlášení, pokud se přihlásí do 15. února.

5. Zájezdy pro kolektivy na přání

Pro kolektivy zajistíme zájezd na základě jejich individuálních přání. Dle Vašich požadavků zajistíme zájezd ve Vámi zvoleném termínu, přizpůsobíme program (přidáme či vyměníme navštívená místa dle Vašeho zaměření), změníme kategorii a typ ubytování apod.

6. Pojištění léčebných výloh a storna již v základní ceně zájezdu

Komplexní pojištění je zahrnuto do ceny u většiny našich autobusových zájezdů.
Zájezdy, které mají komplexní pojištění v ceně mají tuto informaci uvedenou v odstavci „Cena zahrnuje“. Pokud v odstavci „Cena zahrnuje“ není pojištění uvedeno, cena zájezdu komplexní pojištění neobsahuje (např. Adventní zájezdy, pobyty v termálních lázních, zájezdy do Asie a zájezdy z oddílu vzdálených zemí aj.).

Komplexní pojištění zahrnuje následující pojištění:
Kompletní podmínky pojištění najdete na www.ckmayer.cz/pojisteni. Cestovní kancelář pojištění pouze zprostředkovává, klient vstupuje do přímého vztahu s pojišťovnou.

1) Pojištění léčebných výloh

Hradí se lékařské ošetření, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, doprava do nejbližšího zdravotního zařízení, repatriace v případech, kdy není možné pro návrat použít plánovaný dopravní prostředek. Pojištovna neposkytuje plnění při těhotenství od 6. měs., při zhoršení chronického onemocnění apod.

2) Úrazové pojištění

3) Pojištění nákladů souvisejících se zrušením cesty

Pojišťovna hradí náhradu za účtované stornopoplatky, které musíte zaplatit cestovní kanceláři, pokud zrušíte zájezd v době před odjezdem z důvodu úrazu, náhlého onemocnění apod. Stornopoplatky do výše 500 Kč plnění nepodléhají. Maximální pojistná částka plnění je 15.000 Kč. Spoluúčast klienta je 20 % pojistné částky.

4) Pojištění odpovědnosti za škody občana

Pojištění odpovědnosti pojištěného za škodu způsobenou v zahraničí při činnostech běžných v občanském životě.
Upozorňujeme Vás, že pojišťovna potřebuje k pojištění klienta celé jméno, rodné číslo a adresu pojištěného. Pojišťovna i naše cestovní kancelář užívají osobní údaje v souladu se zákonem 101/2000 Sb.
Nově lze sjednat fakultativně rozšířené pojištění storna na dražší zájezdy do Evropy (vč. Maroka, Turecka, Egypta) za cenu 250 Kč/zájezd. Dále rozšířené pojištění storna a pojištění léčebných výloh na zájezdy do mimoevropských zemí, kde není pojištění v ceně zájezdu, cena pojištění je uvedena vždy u zájezdu. Pojištění je nutno sjednat současně s přihlášením na zájezd. Maximální pojistná částka plnění (storna) je 40.000 Kč. Spoluúčast klienta je 20 % pojistné částky.

7. Prodej zájezdů

Zájezdy garantuje a pojišťuje CK Mayer & Crocus s.r.o., Podolská 33, Praha 4, která je pojištěna u pojišťovny UNIQUA. Zájezdy zakoupíte na adrese uvedené v rámečku na zadní straně obálky.

8. Odjezdy

Všechny naše zájezdy mají odjezd z Prahy, ostatní nástupní místa jsou uvedena u daného zájezdu. Jede-li autobus současně z východních Čech i Brna, trasa busu je přes Svitavy, Litomyšl, Hradec Králové do Prahy a opačně. Pokud je 1. den uvedeno pouze odjezd, již není žádný program. Odjezd je plánován nejoptimálněji k programu následujícího dne. Z tohoto důvodu může být odjezd i 23.50 hod.

9. Důležitá upozornění

10. Lůžkový bus

Lůžkový autobus není hotelbus, pouze jdou sedačky uvést do vodorovné polohy. Klienti leží za sebou ve dvou rovinách (nahoře a dole). Přesný vzhled viz www.ckmayer.cz/luzkovybus

11. Dárkové poukazy

V našich cestovních kancelářích i v síti našich prodejců můžete zakoupit pro své blízké vánoční i jiné dárkové poukazy v libovolné hodnotě ceny zájezdu.
© 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí
Doporučujeme: Poznávací zájezdy Latinská Amerika a Karibik | Eurovíkendy | Lyžování Itálie | Dovolená a Last Minute Řecko, Egypt, Kuba ... | Ubytování Františkovy Lázně | Cestování a turistika | Švýcarsko | Madeira | Turecko | Výměna odkazů