přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 24. sezóna poznávacích zájezdů

Krátkodobé poznávací zájezdy

obj.č.400 Paříž a zámek Fontainebleau

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 7.5.2015, od 4 990 Kč
V naší nabídce nemůže chybět Paříž. Paříž je město umění a kultury, pestrého života a zábavy. Paříž je město, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí nostalgií zobrazovanou štětci umělců na Montmartru. V každém ročním období je Paříž ...

obj.č.401 Paříž a zámek Versailles

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 2.4.2015, od 5 990 Kč
Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie, klenoty do kulturní pokladnice, jakou Paříž bezesporu je. Pojeďte s námi poznat tuto metropol - římské posádkové město, město universitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, ...

obj.č.402 Paříž a zámky na Loiře

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 19.5.2015, od 5 890 Kč
Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

obj.č.407 Francouzská riviéra - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 1.5.2015, od 6 990 Kč
Kouzlo Riviéry objevili jako první Angličané již v 18. století. Od 20. století se zde smetánka zabydlela celoročně. Zůstaly zde po ní elegantní vily. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými např. H. Matisse a P. Picassa. Teplé sluneční paprsky zvýrazňují barvy a vůně. Papriky, česnek a olivy proměňují ...

obj.č.408 Normandie a Bretaň

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 20.5.2015, od 6 490 Kč
Bretaň - jedna z turisticky nejpřitažlivějších oblastí Francie, kterou proslavili již její obyvatelé v době prehistorické a zanechali nám po sobě proslulé menhiry a dolmeny. Normandie skýtá neobyčejné bohatství architektonických památek z různých dob.

obj.č.410 Alsaská pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 3.9.2015, od 4 990 Kč
Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. V září vás čeká alsaská slavnost roku - průvod trubačů a alegorických vozů.

obj.č.423 Řím, Neapolský záliv

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 15.5.2015, od 7 990 Kč
Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

obj.č.424 Řím, Florencie, Tivoli

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 6.5.2015, od 5 990 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala ...

obj.č.431 Toskánsko

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 29.4.2015, od 5 990 Kč
Vedle proslulých, každému známých a turisty nejnavštěvovanějších míst v Itálii, jako jsou Benátky, Řím či Florencie je na území Itálie nespočetné množství dalších zajímavostí a památek. Právě takováto místa, která se ne vždy dostávají do programu tradičních tras zájezdů, vám chceme nabídnout při našich toulkách Toskánskem.

obj.č.432 Skvosty severní Itálie

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 15.5.2015, od 6 790 Kč
Slavná Verona ještě slavnější milenecké dvojice Romea a Julie. Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálů překlenutých 450 mosty. Ravenna s nepřeberným množstvím pozdně římských a raně křesťanských mozaik. Samostatná republika a jeden z nejmenších států světa San Marino. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na ...

obj.č.439 Toskánsko a mystická Umbrie

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 22.9.2015, od 8 990 Kč
Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

obj.č.415 Holandsko

poznávací zájezd - Nizozemí5-denní poznávací zájezd - Nizozemí, od 30.4.2015, od 5 690 Kč
Krátkodobý zájezd do země květin, kde uvidíte kromě nádherných rozkvetlých parků i zajímavé skanzeny, mořské lázně, proslulé větrné mlýny a holandská města.

obj.č.417 Benelux

poznávací zájezd - Nizozemí6-denní poznávací zájezd - Nizozemí, od 6.5.2015, od 5 990 Kč
Belgie má své kouzlo v romantických městech jako jsou Bruggy, Gent, kulturními památkami se pyšní i hlavní město Brusel. Na jihovýchodě sousedí s Belgií Lucemburské velkovévodství zajímavé nejen svou přírodní polohou. Zájezd Vás též zavede na romantická a pozoruhodná místa Holandska.

obj.č.416 Holandsko - květinové korzo

poznávací zájezd - Nizozemí5-denní poznávací zájezd - Nizozemí, od 24.4.2015, od 5 990 Kč
Holandsko proslulo po květě svými květinovými parky a také slavnou burzou v Alsmeer, odkud se květiny distribuují do celého světa. Navíc se zde každý rok koná pravidelně v dubnu slavné květinové korzo, kde se představí desítky alegorických vozů s nejrůznějšími motivy.

obj.č.418 Londýn a okolí

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 20.5.2015, od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

obj.č.444 Švýcarsko, alpský okruh

poznávací zájezd - Švýcarsko7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 22.7.2015, od 8 990 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných ...

obj.č.445 Švýcarsko s výletem horským expresem

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 14.5.2015, od 5 990 Kč
Horský expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

obj.č.456 Alpské vyhlídky

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 5.6.2015, od 4 290 Kč
Během tří dnů navštívíte Salcburk, město spojené s životem, dílem i památkami na Mozarta a jeho rodinu, jezero Königsee, Krimmelské vodopády, horská střediska Kaprun a Zell am See, populární Grossglockner a řadu dalších míst v bavorských a rakouských Alpách.

obj.č.450 Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

poznávací zájezd - Slovinsko5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, od 11.6.2015, od 5 690 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra ...

obj.č.459 Metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť, Vídeň

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 17.9.2015, od 4 990 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

obj.č.453 Bavorské hrady a zámky

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 22.5.2015, od 2 990 Kč
V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.

obj.č.460 Vídeň a zámek Schönbrunn

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 23.5.2015, od 2 190 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

obj.č.413 Krakov - město králů

poznávací zájezd - Polsko5-denní poznávací zájezd - Polsko, od 24.10.2015, od 5 990 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka.

obj.č.475 Advent v Salcburku a Berchtesgadenu

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 28.11.2015, od 3 100 Kč
Pár důvodů proč vyrazit na tento víkend: pohodový den v nejkrásnějším koutu německých Alp, dostatek času na adventní trhy v Salcburku, romantická plavba zimním jezerem, prohlídka solného dolu ... Organizátorem zájezdu je CK Permon.

obj.č.446 Švýcarsko, hory a jezera

poznávací zájezd - Švýcarsko6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 10.6.2015, od 6 990 Kč
Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.

obj.č.447 Bergamo, Milano, Lago Magiore, Lago Lugano + horský vláček

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 1.4.2015, od 5 990 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

obj.č.454 Bavorská města, památky, hory

poznávací zájezd - Německo4-denní poznávací zájezd - Německo, od 1.5.2015, od 5 180 Kč
Tento program je variantou jednoho z našich nejprodávanějších zájezdů – Bavorské hrady a zámky. Řada našich klientů si přála strávit v tomto malebném koutě Bavorska o něco více času, a navštívit i další zajímavá místa této oblasti. Věříme, že tento zájezd vás zaujme neméně tak, jako program původní.

obj.č.442 Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 10.6.2015, od 5 990 Kč
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti ...

obj.č.427 Opera ve Veronské aréně

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 22.8.2015, od 5 990 Kč
Prohlídka Verony a volno k zažití armosféry před operou, kdy diváci posedávají před kavárnami na ulicích a popíjejí červené víno. Slavné kostely, domy Julie a Romea, hrad Scaligerů... A potom již usednete na antické kameny Arény, zazní slavné árie v nejpompéznějším aranžmána světě - až 350 lidí na jevišti spustí slavné sboryi. Atmosféru ještě ...

obj.č.449 Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Chorvatsko6-denní poznávací zájezd - Chorvatsko, od 21.5.2015, od 5 990 Kč
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

obj.č.420 Londýn a okolí II

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 19.3.2015, od 7 990 Kč
U tohoto zájezdu s námi poznáte veškeré pamětihodnosti metropole Londýn. Podíváme se také k megalitické památce Stonehenge, či do univerzitního města Oxford. Zájezd je uskutečněn společně se skupinou školního kolektivu, program zájezdu bude ale pečlivě dodržen. Klienti CK dostávají místa v přední a střední části autobusu.

obj.č.406 Metropole Paříž, Londýn a jižní Anglie

poznávací zájezd - Francie8-denní poznávací zájezd - Francie, od 27.7.2015, od 9 590 Kč
Londýn - historická metropole Velké Británie, sídlo mnoha významných muzeí a nádherných památek na Temži. Paříž - metropole Francie - leží na Seině a nabízí rovněž slavná muzea s rozsáhlými sbírkami, monumentální stavby, plavbu lodí po Seině a nedaleký zámek Versailles.

obj.č.404 Paříž pro děti

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 2.7.2015, od 4 990 Kč
- Disneyland, aquapark, zámek Versailles, centrum Paříže Nedaleko Paříže se nachází slavný Disneyland, který láká nejen děti, ale i dospělé. K tomu slavná Paříž se svými památkami, Eiffelovkou, Seinou a Louvrem. A nedaleko Paříže nádherný zámek a zahrady Versailles.

obj.č.405 Jižní Francie - krásy Provence

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 19.8.2015, od 6 690 Kč
Zájezd za památkami i přírodními krásami tohoto nádherného kraje, kde objevíte kouzlo papežského Avignonu i římského Arles, půjdete ve stopách Van Gogha i Gaugina, projedete krásnou provensálskou krajinou i deltou řeky Rhony v přírodním parku Camargue a čeká Vás mnoho dalšího.

obj.č.443 Bodamské jezero, květinový ostrov Mainau + švýcarské perly

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 18.6.2015, od 5 990 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

obj.č.412 UNESCO památky Polska

poznávací zájezd - Polsko4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 21.5.2015, od 4 990 Kč
Do našich zájezdů zařazujeme stále více kulturních památek a přírodních krás, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. Navíc jsme se rozhodli zařadit nový program speciálně za poznáváním památek UNESCO u našeho nejbližšího severního souseda - Polska.

obj.č.435 Ligurská riviéra, Cinque Terre a Apuánské Alpy - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 14.5.2015, od 7 590 Kč
Zájezd do jedné z nejromantičtějších částí Itálie Vás zavede do jedinečných vesniček Cinque Terre umístěných odvážně na skalních útesech přímo nad mořem. Dalším lákadlem tohoto zájezdu je návštěva svahů Apuánských Alp s možností prohlídky lomu na mramor, která patří k jedinečným zážitkům. Ale ani návštěva Ligurské riviéry u Portofina a ...

obj.č.436 Nejkrásnější zahrady Itálie s návštěvou Locarna

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 5.5.2015, od 7 190 Kč
Právě v této době, kdy je zde plno květů, pojďte s námi poznat několik italských a jednu švýcarskou zahradu, nechte se unést nepřeberným množstvím pěnišníků, azalek, kamélií, kompozicemi středomořských i exotických květin. Jedno mají tyto zahrady, zasazené do okolní hornaté krajiny, společné, učarují svou krásou laikům i odborníkům, odráží vkus,...

obj.č.437 Nejkrásnější zahrady Toskánska

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 29.4.2015, od 5 990 Kč
Toskánsko - zvlněná krajina, městečka umístěná na skalnatých vrcholcích, svahy porostlé vinicemi, široká úrodná údolí. I z tohoto bohatství se jistě zrodila také bohatost výtvarného projevu. Pojeďme objevit krásu toskánských zahrad, převážně vilových šlechtických sídel úchvatně umístěných do krajiny.

obj.č.440 Toskánsko a Lazio

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 17.8.2015, od 8 990 Kč
Poznejte idylický a zapomenutý kraj Etrusků, středověkých hrabat a kardinálů. Památky UNESCO, nejkrásnější městečka Itálie, kudy sestupují na zem andělé, etruské nekropole a skalní cesty vie cave. Čeká vás idylická krajina toskánského venkova, proslulá vína a krásné koupání.

obj.č.476 Sen v bílém

2-denní poznávací zájezd - Německo, od 28.11.2015, od 3 200 Kč
Bílé svařené víno a ovocné punče… 4 krásná historická města a jejich adventní speciality. Rothenburg – německé město Vánoc přitahuje návštěvníky z celého světa, Bamberg (UNESCO) – 35 jesličkových scén po městě přitahuje návštěvníky z celé Evropy, Würzburg (UNESCO) – z 2500 německých trhů patří do „top 20“ pro svoji atmosféru, Bayreuth – živý ...

obj.č.438 Středověká romantická Umbrie + Florencie

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 21.5.2015, od 7 990 Kč
Mohutné kostely a paláce, kamenná romantická malebná zákoutí, kde na Vás dýchne středověká historie, tak by se dala charakterizovat italská Umbrie. Zájezd Vás zavede do těchto jedinečných míst i za největší přírodní zajímavostí Umbrie – k mohutným vodopádům Marmore, které by v těchto místech Itálie málokdo čekal.

obj.č.448 Horskými vláčky po Švýcarsku

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 18.6.2015, od 5 990 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

obj.č.414 Krakov - město králů II

4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 7.5.2015, od 4 870 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

obj.č.411 Alsaská zimní pohádka o víně

3-denní poznávací zájezd - Francie, od 4.12.2015, od 4 990 Kč

obj.č.455 Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plavby lodí po řece Rýn

poznávací zájezd - Německo5-denní poznávací zájezd - Německo, od 17.6.2015, od 5 990 Kč
Na tomto zájezdu navštívíte jednu z nejzajímavějších částí Německa, romantická údolí řek Rýna a Mosely s historickými městy, hrady a malebnou krajinou s vinicemi. Příjemným zpestřením pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která poskytuje nádherné panoramatické pohledy na množství starobylých hradů.

obj.č.421 Dánsko a jeho zámky

poznávací zájezd - Dánsko5-denní poznávací zájezd - Dánsko, od 10.6.2015, od 6 990 Kč
Poznejte s námi ostrovní království Dánsko, které vyniká rozmanitým pobřežím i pestrostí měst. V Dánsku můžete obdivovat fantastické zámky, které vypovídají o bohaté historii této země. Poznáme též hlavní město Dánska Kodaň, město s krásnými královskými paláci, živými pěšími zónami a malebným přístavem Nyhavn.

obj.č.425 Řím, Vatikán, Neapolský záliv - letecky

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 1.6.2015, od 16 990 Kč
Toužíte se podívat do krásného antického Říma, ale nevyhovuje Vám autobusová doprava? Právě pro Vás jsme připravili zájezd Řím, Vatikán, Neapolský záliv - letecky.

obj.č.433 Benátská laguna (Benátský karneval)

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 13.2.2015, od 4 990 Kč
Benátky jsou romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. Na našem zájezdu Vám umožníme toto město lépe poznat a shlédnete i nádhernou podívanou - Benátský karneval.

obj.č.434 Benátská laguna (Slavnost gondol)

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 4.9.2015, od 4 490 Kč
Benátky jsou romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. V termínu tohoto zájezdu se v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse.

obj.č.441 Milano a opera v La Scale

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 24.10.2015, od 6 490 Kč
Navštívíme Milano, město překypující uměleckými poklady, město gotické katedrály Duomo, slavné Opery La Scala a fresky Leonarda da Vinciho, město fotbalu a město labužníků a především město módy – kde sídlí takové značky jako Armani, Versace, Prada, Valentino a mnoho dalších. Zažijeme neopakovatelnou atmosféru operního představení na jedné z ...

obj.č.430 Madrid, Toledo - letecky

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 1.5.2015, od 15 890 Kč
Madrid má celou řadu zajímavých památek, ale je také místem, kde se výborně nakupuje. A Toledo patří k nejkrásnějším historickým městům Španělska.

obj.č.419 Londýn a okolí - ubytování v hotelu

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 9.7.2015, od 8 990 Kč
Poznejte Londýn a vydejte se po stopách anglických panovníků, seznamte se s bohatou anglickou historií, která se odráží v mnoha monumentech a památkách dochovaných do dnešní doby.

obj.č.409 Burgundsko, Champagne, víno a katedrály

7-denní poznávací zájezd - Francie, od 9.8.2015, od 8 340 Kč
Poznávací zájezd spojený s turistikou, gastronomickými lahůdkami a vínem. Poznáte kouzlo historického vinařského kraje, hradů a zámků, dávných keltských tradic, četných památek UNESCO, rozlehlých vinic, klášterů, katedrál a přírodních krás. Vychutnáte si dva druhy proslulých francouzských vín – burgundské, které chutnalo už Keltům a Římanům a ...

obj.č.422 Dánsko a jeho zámky II

poznávací zájezd - Dánsko6-denní poznávací zájezd - Dánsko, od 14.7.2015, od 7 990 Kč
Poznejte s námi ostrovní království Dánsko, které vyniká rozmanitým pobřežím i pestrostí měst. V Dánsku můžete obdivovat fantastické zámky, které vypovídají o bohaté historii této země. Poznáme též hlavní město Dánska Kodaň, město s krásnými královskými paláci, živými pěšími zónami a malebným přístavem Nyhavn.

obj.č.429 Lisabon - letecky

poznávací zájezd - Portugalsko6-denní poznávací zájezd - Portugalsko, od 14.7.2015, od 16 990 Kč
Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné fado. Barevná čtvť Alfama, historické tramvaje v neuvěřitelně úzkých uličkách, čtvrť Chiada a Bairro ...

obj.č.471 Moritzburg a Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 5.12.2015, od 690 Kč

obj.č.472 Míšeň a Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 12.12.2015, od 690 Kč

obj.č.473 Adventní Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 6.12.2015, od 590 Kč

obj.č.474 Adventní Pasov

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 13.12.2015, od 790 Kč

obj.č.403 Metropole Paříž, Londýn, jižní Anglie, zámky Windsor a Versailles

poznávací zájezd - Velká Británie8-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 5.7.2015, od 8 990 Kč

obj.č.426 Benátky, Florencie, Řím

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 23.9.2015, od 7 990 Kč

obj.č.458 Zahrady a zámky Rakouska

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 30.5.2015, od 2 790 Kč

obj.č.461 Podzim v termálních lázních

2-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 17.10.2015, od 2 490 Kč

obj.č.457 Alpské vyhlídky - čtyřdenní

poznávací zájezd - Německo4-denní poznávací zájezd - Německo, od 27.7.2015, od 5 490 Kč

obj.č.462 Eger, Tokaj

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 1.10.2015, od 4 990 Kč
- termály a víno Chcete poznat v Maďarsku kraj vína a termální vodě zaslíbený a zažít atmosféru slavnosti nejznámějšího maďarského vína aszú „vína králů“ v oblasti Tokajských vrchů? Termální lázně Eger a jeskynní lázně Tapolca.

obj.č.463 Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

poznávací zájezd - Rakousko3-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 29.5.2015, od 3 390 Kč
Berchtesgadenské a Tyrolské Alpy Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném ...

obj.č.464 Českosaské Švýcarsko výletní lodí

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 29.5.2015, od 3 990 Kč
Výletní lodí z Děčína do Drážďan, vláčkem do Moritzburgu, porcelánka v Míšni Výlet do romantického kraje, při kterém poplujeme jednou z nejkrásnějších poříčních krajin Evropy – údolím Labe, které je od roku 2004 uvedeno na seznamu světového dědictví UNESCO. Poplujeme skalním kaňonem Českého Švýcarska, jehož působivé pojmenování vymysleli ...

obj.č.465 Severní Bavorsko a německá romantická cesta

2-denní poznávací zájezd - Německo, od 13.6.2015, od 2 990 Kč
Tento zájezd vás zavede do zvlněné krajiny a malebných městeček tzv. Německé romantické cesty. Můžete obdivovat jako zázrakem zachovalá města. Příkladem je Rothenburg, kde je každoročně oslavován Meistertrunk (mistrovský výkon v pití), Bamberk aj.

obj.č.466 Saské hrady a zámky

2-denní poznávací zájezd - Německo, od 16.5.2015, od 2 290 Kč
Pojeďte s námi poznat krásy saských hradů a zámků. Navštívíme zámky Weesenstein, Moritzburg, hrady Mildenstein a Kriebstein, ale také pevnost Königstein.

obj.č.467 Lázeňský trojúhelník, hrady a kláštery západních Čech

poznávací zájezd - Česká republika3-denní poznávací zájezd - Česká republika, od 21.6.2015, od 2 990 Kč
Podrobně navštívíme oblast západočeských lázní, před 150 lety mondénní centrum Evropy, dnes již krásně restaurovaná lázeňská města i přírodní rarity, vřesoviště a rašeliniště, zajímavé hrady.

obj.č.468 EXPO 2015 - Miláno

4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 7.5.2015, od 4 990 Kč
Zájezd za poznáním Milána, města plného uměleckých pokladů, města módy, fotbalu a v roce 2015 i hostitele světové výstavy EXPO. Do Itálie se vrací výstava po více než 100 letech. Budeme mít jedinečnou příležitost navštívit jednu z nejslavnějších výstav světa, tentokrát na téma - Potrava pro planetu - Energie pro život. EXPO je vždy někde jinde, ...

obj.č.469 Jižní Maďarsko, termály a chuť klobás

6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 23.10.2015, od 7 590 Kč

obj.č.470 Advent v pohoří Harz

2-denní poznávací zájezd - Německo, od 5.12.2015, od 3 400 Kč
Organizátor: CK PERMON

obj.č.477 Romantická bílá noc

2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 12.12.2015, od 3 100 Kč
Organizátor: CK PERMON

obj.č.428 Zahrady krajů Lazio a den květin ve Viterbu

6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 28.4.2015, od 7 990 Kč
Pojeďte s námi objevovat rozkvetlé Lazio a jeho krásné zahrady. Na slavnosti květů ve Viterbu se můžete přiučit, jak vytvořit krásné květinové dekorace, odpočinout si u sopečného jezera Lago di Bolsena nebo v termálních lázních a bude se vám tajit dech při výhledech z městeček Civita di Bagnoregio, Montefiascone a Orvieto. A všude okolo uvidíte ...

obj.č.451 Hory, jezera a soutěsky Korutan a Julské Alpy

poznávací zájezd - Rakousko5-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 31.7.2015, od 4 990 Kč
Oblast trojmezí Itálie, Rakouska a Slovinska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan i náhled do sousední Itálie.

obj.č.452 Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helgoland

4-denní poznávací zájezd - Německo, od 7.8.2015, od 5 990 Kč
Za přírodními krásami a romantikou severního Německa Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny. Čeká nás hornatá krajina národního parku Harz opředeného legendami, nekonečné fialo¬vé pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická hrázděná městečka, krásné mořské pobřeží a fascinující ostrov Helgoland ...
© 2003-2015 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 24-letou tradicí
Doporučujeme: Poznávací zájezdy Latinská Amerika a Karibik | Eurovíkendy | Lyžování Itálie | Dovolená a Last Minute Řecko, Egypt, Kuba ... | Ubytování Františkovy Lázně | Cestování a turistika | Švýcarsko | Madeira | Turecko | Výměna odkazů