přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

Krátkodobé poznávací zájezdy

obj.č.408 Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 22.8.2018, od 5 990 Kč
Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie, klenoty do kulturní pokladnice, jakou Paříž bezesporu je. Pojeďte s námi poznat tuto metropoli - římské posádkové město, město universitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, ...

obj.č.410 Paříž a zámky na Loiře

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 15.5.2018, od 5 990 Kč
Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

obj.č.406 Alsaská pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 30.8.2018, od 5 690 Kč
Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. Čeká vás krásná příroda Vogéz, turistika vysoko nad jezery i mezi vinohrady, krásná hrázděná městečka, tradice města Colmar a Štrasburk a alsaská slavnost roku – průvod trubačů a alegorických vozů. Ochutnáte alsaské speciality: víno, sýr ...

obj.č.421 Řím, Neapolský záliv

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 18.5.2018, od 7 990 Kč
Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

obj.č.422 Řím, Florencie, Tivoli

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 9.5.2018, od 5 990 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala ...

obj.č.427 Skvosty severní Itálie

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 16.5.2018, od 6 990 Kč
Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálů překlenutých 450 mosty. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na závěr olympijská Cortina d´Ampezzo.

obj.č.429 Toskánsko a Umbrie

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 24.9.2018, od 9 790 Kč
Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu. Pocítíte lahodnou chuť toskánských vín. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

obj.č.400 Holandsko

poznávací zájezd - Nizozemí5-denní poznávací zájezd - Nizozemí, od 9.5.2018, od 5 990 Kč
Krátkodobý zájezd do země květin, kde uvidíte kromě nádherných rozkvetlých parků i zajímavé skanzeny, mořské lázně, proslulé větrné mlýny a holandská města.

obj.č.439 Švýcarsko, alpský okruh

poznávací zájezd - Švýcarsko7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 13.7.2018, od 8 990 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných ...

obj.č.440 Švýcarsko s výletem horským expresem

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 24.5.2018, od 5 990 Kč
Horský expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

obj.č.443 Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

poznávací zájezd - Slovinsko5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, od 14.6.2018, od 5 690 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra ...

obj.č.455 Metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť, Vídeň

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 10.5.2018, od 5 290 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

obj.č.449 Bavorské hrady a zámky

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 29.4.2018, od 2 990 Kč
V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.

obj.č.457 Vídeň a zámek Schönbrunn

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 2.6.2018, od 2 190 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

obj.č.404 Krakov - město králů

poznávací zájezd - Polsko5-denní poznávací zájezd - Polsko, od 4.7.2018, od 6 290 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka.

obj.č.441 Švýcarsko, hory a jezera

poznávací zájezd - Švýcarsko6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 8.6.2018, od 7 490 Kč
Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.

obj.č.437 Bergamo, Milano, Lago Maggiore, Lago Lugano + horský vláček

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 5.7.2018, od 6 290 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

obj.č.435 Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 13.6.2018, od 5 990 Kč
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti ...

obj.č.442 Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Chorvatsko6-denní poznávací zájezd - Chorvatsko, od 17.5.2018, od 5 990 Kč
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

obj.č.413 Londýn a okolí

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 7.5.2018, od 8 190 Kč
U tohoto zájezdu s námi poznáte veškeré pamětihodnosti metropole Londýn. Podíváme se také k megalitické památce Stonehenge, či do univerzitního města Oxford. Zájezd je uskutečněn společně se skupinou školního kolektivu, program zájezdu bude ale pečlivě dodržen. Klienti CK dostávají místa v přední a střední části autobusu.

obj.č.436 Bodamské jezero, květinový ostrov Mainau + švýcarské perly

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 8.6.2018, od 6 390 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

obj.č.403 UNESCO památky Polska

poznávací zájezd - Polsko4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 24.5.2018, od 4 690 Kč
Do našich zájezdů zařazujeme stále více kulturních památek a přírodních krás, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. Navíc jsme se rozhodli zařadit nový program speciálně za poznáváním památek UNESCO u našeho nejbližšího severního souseda – Polska.

obj.č.431 Ligurská riviéra, Cinque Terre a Apuánské Alpy - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 23.5.2018, od 7 690 Kč
Zájezd do jedné z nejromantičtějších částí Itálie Vás zavede do jedinečných vesniček Cinque Terre umístěných odvážně na skalních útesech přímo nad mořem. Dalším lákadlem tohoto zájezdu je návštěva svahů Apuánských Alp s možností prohlídky lomu na mramor, která patří k jedinečným zážitkům. Ale ani návštěva Ligurské riviéry u Portofina a ...

obj.č.433 Nejkrásnější zahrady Toskánska

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 4.5.2018, od 5 990 Kč
Toskánsko - zvlněná krajina, městečka umístěná na skalnatých vrcholcích, svahy porostlé vinicemi, široká úrodná údolí. I z tohoto bohatství se jistě zrodila také bohatost výtvarného projevu. Pojeďme objevit krásu toskánských zahrad, převážně vilových šlechtických sídel úchvatně umístěných do krajiny.

obj.č.430 Toskánsko a Lazio

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 20.8.2018, od 9 890 Kč
Poznejte idylický a zapomenutý kraj Etrusků, středověkých hrabat a kardinálů. Památky UNESCO, nejkrásnější městečka Itálie, kudy sestupují na zem andělé, etruské nekropole a skalní cesty vie cave. Čeká vás idylická krajina toskánského venkova, proslulá vína a krásné koupání.

obj.č.428 Středověká romantická Umbrie + Florencie

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 17.5.2018, od 7 990 Kč
Mohutné kostely a paláce, kamenná romantická malebná zákoutí, kde na Vás dýchne středověká historie, tak by se dala charakterizovat italská Umbrie. Zájezd Vás zavede do těchto jedinečných míst i za největší přírodní zajímavostí Umbrie – k mohutným vodopádům Marmore, které by v těchto místech Itálie málokdo čekal.

obj.č.438 Horskými vláčky po Švýcarsku

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 14.6.2018, od 6 290 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

obj.č.405 Krakov - město králů II

poznávací zájezd - Polsko4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 27.9.2018, od 4 990 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

obj.č.407 Alsaská zimní pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie3-denní poznávací zájezd - Francie, od 7.12.2018, od 5 590 Kč
Program adventního zájezdu bez nočního přejezdu. Slavnostní adventní trhy si nezadají s populárními trhy v Rakousku…a víno i sýry jsou jedinečné.

obj.č.458 Milano a opera v La Scale

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 21.11.2018, od 6 590 Kč
Navštívíme Milano, město překypující uměleckými poklady, město gotické katedrály Duomo, slavné Opery La Scala a fresky Leonarda da Vinciho, město fotbalu a město labužníků a především město módy – kde sídlí takové značky jako Armani, Versace, Prada, Valentino a mnoho dalších. Zažijeme neopakovatelnou atmosféru operního představení na jedné z ...

obj.č.466 Madrid, Toledo - letecky

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 11.5.2018, od 15 990 Kč
Madrid má celou řadu zajímavých památek, ale je také místem, kde se výborně nakupuje. A Toledo patří k nejkrásnějším historickým městům Španělska.

obj.č.467 Lisabon - letecky

poznávací zájezd - Portugalsko6-denní poznávací zájezd - Portugalsko, od 9.6.2018, od 17 990 Kč
Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné fado. Barevná čtvť Alfama, historické tramvaje v neuvěřitelně úzkých uličkách, čtvrť Chiada a Bairro ...

obj.č.473 Moritzburg a Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 6.12.2018, od 790 Kč
Jednodenní adventní zájezd do Německa, do saské metropole Drážďany, která má nádhernou předvánoční atmosféru. Nedaleko odtud stojí u nás hodně známý zámek Moritzburg, který proslavila pohádka Tři oříšky pro Popelku s Libuší Šafránkovou v hlavní roli.

obj.č.425 Benátky, Florencie, Řím

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 25.9.2018, od 7 990 Kč
Poznávací zájezd do Itálie míří do největších italských klenotů - města na kanálech Benátek, renesanční perly Toskánska Florencie i do metropole Itálie do Říma s mnoha antickými památkami a slavnými Vatikánskými muzei.

obj.č.456 Zahrady a zámky Rakouska

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 2.6.2018, od 2 790 Kč
Víkendový poznávací zájezd do Rakouska míří do krásné oblasti Dolních Rakous, kde stojí slavné a hojně navštěvované památky - zámek Rosenburg, nejhonosnější klášter v Rakousku Melk, i nádherné zahrady v Tullnu a Kittenberské zahrady.

obj.č.469 Podzim v termálních lázních Mosonmagyaróvár

poznávací zájezd - Maďarsko2-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 3.11.2018, od 2 490 Kč
Pojeďte s námi do příjemných maďarských termálních lázní. Během tohoto 2-denního zájezdu navštívíte dva termální areály v Györu a v Mosonmagyaróváru.

obj.č.462 Eger, Tokaj

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 4.10.2018, od 4 990 Kč
- termály a víno Chcete poznat v Maďarsku kraj vína a termální vodě zaslíbený a zažít atmosféru slavnosti nejznámějšího maďarského vína aszú „vína králů“ v oblasti Tokajských vrchů? Termální lázně Eger a jeskynní lázně Tapolca.

obj.č.451 Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

poznávací zájezd - Rakousko3-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 7.9.2018, od 3 390 Kč
Berchtesgadenské a Tyrolské Alpy Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném ...

obj.č.452 Českosaské Švýcarsko výletní lodí

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 1.6.2018, od 4 190 Kč
Výletní lodí z Děčína do Drážďan, vláčkem do Moritzburgu, porcelánka v Míšni Výlet do romantického kraje, při kterém poplujeme jednou z nejkrásnějších poříčních krajin Evropy – údolím Labe, které je od roku 2004 uvedeno na seznamu světového dědictví UNESCO. Poplujeme skalním kaňonem Českého Švýcarska, jehož působivé pojmenování vymysleli ...

obj.č.453 Saské hrady a zámky

poznávací zájezd - Německo2-denní poznávací zájezd - Německo, od 19.5.2018, od 2 490 Kč
Pojeďte s námi poznat krásy saských hradů a zámků. Navštívíme zámky Weesenstein, Moritzburg, hrady Mildenstein a Kriebstein, ale také pevnost Königstein.

obj.č.444 Hory, jezera a soutěsky Korutan a Julské Alpy

poznávací zájezd - Rakousko5-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 25.7.2018, od 4 990 Kč
Oblast trojmezí Itálie, Rakouska a Slovinska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan i náhled do sousední Itálie.

obj.č.448 Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helgoland

poznávací zájezd - Německo4-denní poznávací zájezd - Německo, od 10.8.2018, od 5 490 Kč
Za přírodními krásami a romantikou severního Německa Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny. Čeká nás hornatá krajina národního parku Harz opředeného legendami, nekonečné fialo¬vé pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická hrázděná městečka, krásné mořské pobřeží a fascinující ostrov Helgoland ...

obj.č.423 Řím, Vatikán - letecky

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 27.9.2018, od 13 490 Kč
Krátkodobý letecký poznávací zájezd do Itálie Vám umožní poznání památkami přímo nabitého města Řím, kde se dochovaly slavné stavby z dob římského císařství i starší (Koloseum, Pantheon, Císařská fora a Forum romanum a mnohá další). Navštívíte i ministát Vatikán se slavným náměstím Sv. Petra a stejnojmennou bazilikou i vyhlášenými Vatikánskými ...

obj.č.411 Londýn a perly královské Anglie

poznávací zájezd - Velká Británie5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 4.5.2018, od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat nejen Londýn, jedno z nejpůsobivějších hlavních měst na světě, ale i monumenty a památky jihozápadně od metropole. Navštívíme královský Windsor, Salisbury, ztělesňující mnohé ze staré dobré Anglie či pravěký monument Stonehenge.

obj.č.426 Opera ve Veroně a Benátky

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 15.8.2018, od 5 990 Kč
Úžasný kraj Itálie plný neuvěřitelných kontrastů, charakterizuje jej krása Dolomit, největší italské jezero Lago di Garda a okázalá architektura starobylých měst Padova, Vicenza, světoznámé Benátky a Verona s operním představením Lazebník sevillský v antické aréně pod širým nebem.

obj.č.412 Paláce, zámky, hrady a zahrady Anglie + Londýn

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 21.8.2018, od 9 990 Kč
Tento zájezd je určen i pro ty z Vás, kteří již Londýn navštívili a chtěli by poznat další zajímavá místa jižní Anglie, zvláště majestátní honosné aristokratické a královské paláce, při kterých se nachází také velice pěkné zahrady a parky.

obj.č.446 Romantický Spreewald, hrad Oybin, skalní město Jonsdorf, park Muskau i města Lužických Srbů

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 22.6.2018, od 3 590 Kč
Horní a Dolní Lužice se slovanským obyvatelstvem patřily kdysi mezi země Koruny české. Časem se oblast sice poněmčila, nicméně národnostní menšina slovanských Lužických Srbů zde stále žije a udržuje své tradice. Program zájezdu je sestaven tak, aby Vám ukázal rozmanitá zajímavá místa tohoto regionu nám blízkého nejen z hlediska vzdálenosti, ale ...

obj.č.470 Madrid - pokladnice umění

poznávací zájezd - Španělsko5-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 29.9.2018, od 14 290 Kč
Náš letecký poznávací zájezd do středního Španělska Vás zavede do metropole Madrid i starobylého Toleda a slavného rozlehlého komplexu kláštera a královského sídelního paláce El Escorial.

obj.č.409 Paříž - letecky

poznávací zájezd - Francie4-denní poznávací zájezd - Francie, od 6.9.2018, od 12 790 Kč
Vydejte se s námi na letecký poznávací zájezd do Francie do Paříže. Metropole na Seině se slavnou Eiffelovou věží, širokými bulváry i úzkými uličkami s romantickými kavárnami, slavný Louvre i katedrála Notre-Dame na ostrově...

obj.č.468 Formule 1 - Velká cena Španělska

poznávací zájezd - Španělsko6-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 9.5.2018, od 5 990 Kč
Zájezd do Španělska do oblasti Costa Brava a katalánské metropole Barcelona, jejíž centrum si také budete moci prohlédnout. Organizátorem zájezdu je CK Monatour.

obj.č.424 Toskánsko

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 27.4.2018, od 5 990 Kč
V Toskánsku můžeme obdivovat nejen romantickou zvlněnou krajinu, ale i jedinečné stavební památky. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění.

obj.č.415 Londýn a Harry Potter

poznávací zájezd - Velká Británie4-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 31.5.2018, od 5 490 Kč
Zájezd speciálně vytvořený pro milovníky knížek o Harry Potterovi. Zatímco první den pobytu v Londýně je celý věnován tomuto oblíbenému hrdinovi, druhý den se seznámíte s nejznámějšími stavbami tohoto neuvěřitelně živého a kosmopolitního velkoměsta.

obj.č.447 Perly Švábského Jury

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 18.5.2018, od 4 890 Kč
Během našeho nového poznávacího zájezdu navštívíte zajímavou oblast Německa, kde se nachází starobylé a slavné hrady mocných panovnických rodů - zámek Lichtenstein a hrad Hohenzollern. Nevynecháme ani další zámky a kláštery, jejichž prohlídky Vás přenesou do dávných rytířských dob.

obj.č.460 Bavorsko mnoha nej

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 5.10.2018, od 3 990 Kč
Nejdelší hrad v Evropě, nejstarší most střední Evropy, nejstarší městská brána Německa a jedny z největších termálních lázní na kontinentě a k tomu kouzlo podzimní přírody Bavorska.

obj.č.461 Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchidejí

poznávací zájezd - Německo2-denní poznávací zájezd - Německo, od 24.3.2018, od 2 890 Kč (sleva)
Sasko je nejčastěji spojováno s městem Drážďany, které jsou přímo přeplněny množstvím uměleckých památek (galerie Zwinger, rezidenční zámek, Semperova opera) Kromě toho na tomto zájezdu navštívíte město světoznámého porcelánu Míšeň. V tuto dobu rozkvétá v zahradách zámku Pillnitz obří stromovitá kamélie, která jistě nadchne všechny milovníky ...

obj.č.472 Adventní Krakov

poznávací zájezd - Polsko2-denní poznávací zájezd - Polsko, od 8.12.2018, od 3 390 Kč
Krakovské kostely, majestátný hrad Wawel, předvánoční atmosféra a kouzlo dvou památek UNESCO (Krakova a Věličky).

obj.č.471 Berlín a slavnost světel

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 12.10.2018, od 3 590 Kč
Poznejte německou metropoli Berlín v její skutečně nevšední podobě! Každý říjen se Berlín na týden promění večer v pohádkové město s budovami i celými ulicemi osvětlenými jasnými a barevnými světly.

obj.č.459 Benátky - slavnosti

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 30.8.2018, od 5 590 Kč
Pohádkové město na laguně s paláci, mosty a gondolami. Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou. V únoru vás čeká nejslavnější karneval světa. V zářijovém termínu se pak v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse.

obj.č.477 Londýn letecky s možností prodloužení o Oxford

5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 8.9.2018, od 12 990 Kč
Vydejte se s námi do Londýna, kde dějiny a současnost vytvářejí neobyčejný kolorit zajímavostí. Moderní i stará architektura, parky, vynikající muzea a galerie, bulváry a spousta zábavy. Podívat se můžete také do Windsoru, půvabného anglického městečka, v němž stojí královský zámek Windsor, svědek tisícileté historie ostrovního království a do ...

obj.č.401 Benelux - květinové korzo

poznávací zájezd - Nizozemí5-denní poznávací zájezd - Nizozemí, od 18.4.2018, od 6 290 Kč
Každoroční květinové korzo je hlavním magnetem tohoto zájezdu. Počátky této tradice sahají do poválečných let, kdy se jeden z pěstitelů chtěl pochlubit svou nebývalou úrodou. V současnosti je průvod vrcholem jarní květinové sezóny. Tento zájezd spojuje zážitky z návštěvy korza s poznáním nejznámějších turistických zajímavostí v zemích Beneluxu.

obj.č.416 Jižní Anglie a Londýn

5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 10.10.2018, od 8 290 Kč
Tento krátkodobý zájezd vám umožní během nedlouhého pobytu poznat neuvěřitelné množství přírodních krás, památek a turistických zajímavosti jižní Anglie. Zájezd je vytvořen tak, aby účastník poznal vše důležité, co k této úžasné a jedinečné zemi neodmyslitelně patří a co dělá Anglii Anglií.

obj.č.417 Perly starobylé Anglie

6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 29.5.2018, od 9 990 Kč
Program zájezdu vyzobává z široké nabídky turistických zajímavostí, kterými je Anglie přeplněná, opravdu to podstatné, tradiční, zajímavé a krásné. Co město, to významný pojem na mapě poznání návštěvníků této unikátní historické země.

obj.č.434 Nejkrásnější zahrady a vinice kraje Lazio

6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 3.5.2018, od 7 990 Kč
Lazio je významný vinařský kraj ve střední Itálii s celou řadou zajímavých památek. K nejúžasnějším turistickým cílům patří středověká městečka ve vnitrozemí a nádherné vily a paláce italské aristokracie. Vzhledem k tomu, že ke každému správnému paláci vždy patřil opečovávaný park či romantická zahrada, je tato oblast rájem pro milovníky květin ...

obj.č.450 Historická města na Innu a Dunaji + termální lázně Bad Füssing

poznávací zájezd - Německo4-denní poznávací zájezd - Německo, od 4.7.2018, od 4 690 Kč
Zveme vás na návštěvu jihovýchodního Německa, regionu, který je nám blízký jak vzdáleností tak historicky. Příjemně vás překvapí nádherná malebná města a městečka při Innu a Dunaji a úchvatné památky. Vrcholem zájezdu je možnost plavby výletní lodí, jejíž interiér je vyzdoben křišťálem firmy Swarowski.

obj.č.454 Schwarzwald a Alsasko

5-denní poznávací zájezd - Francie, od 25.10.2018, od 6 590 Kč
Oblast pohoří Schwarzwald na jihozápadě SRN je nejmladším národním parkem v Německu. Jedinečná krajina je tvořena nedotčenými hlubokými lesy, úchvatnými výhledy do dálky a tajemnými zákoutími. Oproti tomu Alsasko je historicky kulturní krajinou s množstvím památek a dlouhou tradicí pěstování vína.

obj.č.463 Nice, Monaco, Cannes - letecky

poznávací zájezd - Francie4-denní poznávací zájezd - Francie, od 20.4.2018, od 16 990 Kč
Nejslavnější a nejkrásnější města na francouzské Riviéře netřeba představovat. Tento letecký zájezd vychází vstříc těm, kteří chtějí spojit zážitek z poznávání s pohodlím cestování letadlem.

obj.č.464 Bordeaux Eurovíkend

poznávací zájezd - Francie4-denní poznávací zájezd - Francie, od 15.6.2018, od 16 990 Kč
letecky za vínem, mořem a loděmi Dopoledne možnost návštěvy mnoha muzeí v Nice např. H. Matisse nebo M. Chagalla. Milovníci zahrad mohou navštívit zahrady Jardin Albert nebo každodenní květinový trh v Cours Saleya. Odlet z Nice v odpoledních hodinách, přílet do Prahy.

obj.č.465 Porto, víno, památky a řeka Douro

5-denní poznávací zájezd - Portugalsko, od 21.6.2018, od 16 990 Kč
Říká se, že návštěva druhého největšího portugalského města Porta je vždy pro návštěvníka, který sem zavítal poprvé, nečekaně příjemným překvapením. A do některých měst se musíte vracet, aby vás pustila k sobě. Staré Porto je půvabně naskládané na prudkých svazích nad řekou Douro. Mosty přes řeku jsou tou největší portskou dominantou, klenou se ...

obj.č.706 Velikonoce v Lužici, křižácké jízdy a zahrady

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 30.3.2018, od 4 190 Kč (sleva)
Poznejte jednu z nejhezčích velikonočních slavností střední Evropy – v Lužici na venkově vyjíždějí na neděli Vzkříšení velká jezdecká procesí na koních s ozdobnými postroji s muži v černých fracích s cylindry – tzv. křižácké jízdy. Až 1500 jezdců se může v ukázněných dvojstupech projíždět po cestách Horní Lužice, aby posvětili pole a oslavili ...
© 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí
Doporučujeme: Poznávací zájezdy Latinská Amerika a Karibik | Eurovíkendy | Lyžování Itálie | Dovolená a Last Minute Řecko, Egypt, Kuba ... | Ubytování Františkovy Lázně | Cestování a turistika | Švýcarsko | Madeira | Turecko | Výměna odkazů