přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

Krátkodobé poznávací zájezdy

obj.č.401 Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 23.8.2017, od 5 990 Kč
Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie, klenoty do kulturní pokladnice, jakou Paříž bezesporu je. Pojeďte s námi poznat tuto metropol - římské posádkové město, město universitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, ...

obj.č.403 Paříž a zámky na Loiře

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 19.9.2017, od 5 990 Kč
Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

obj.č.415 Alsaská pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 31.8.2017, od 5 590 Kč
Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. Čeká vás krásná příroda Vogéz, turistika vysoko nad jezery i mezi vinohrady, krásná hrázděná městečka, tradice města Colmar a Štrasburk a alsaská slavnost roku – průvod trubačů a alegorických vozů. Ochutnáte alsaské speciality: víno, sýr ...

obj.č.424 Řím, Neapolský záliv

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 15.9.2017, od 7 990 Kč
Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

obj.č.426 Řím, Florencie, Tivoli

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 27.9.2017, od 5 990 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala ...

obj.č.431 Skvosty severní Itálie

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 20.9.2017, od 6 990 Kč
Slavná Verona ještě slavnější milenecké dvojice Romea a Julie. Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálů překlenutých 450 mosty. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na závěr olympijská Cortina d´Ampezzo.

obj.č.435 Toskánsko a Umbrie

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 25.9.2017, od 9 790 Kč
Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

obj.č.445 Švýcarsko, alpský okruh

poznávací zájezd - Švýcarsko7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 3.8.2017, od 8 990 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných ...

obj.č.446 Švýcarsko s výletem horským expresem

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 7.9.2017, od 6 190 Kč
Horský expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

obj.č.449 Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

poznávací zájezd - Slovinsko5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, od 7.9.2017, od 5 690 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra ...

obj.č.460 Metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť, Vídeň

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 28.9.2017, od 4 990 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

obj.č.455 Bavorské hrady a zámky

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 28.7.2017, od 2 990 Kč
V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.

obj.č.453 Vídeň a zámek Schönbrunn

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 7.10.2017, od 2 190 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

obj.č.413 Krakov - město králů

poznávací zájezd - Polsko5-denní poznávací zájezd - Polsko, od 5.7.2017, od 5 990 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka.

obj.č.443 Bergamo, Milano, Lago Maggiore, Lago Lugano + horský vláček

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 6.7.2017, od 5 890 Kč (sleva)
Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

obj.č.441 Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 21.9.2017, od 5 990 Kč
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti ...

obj.č.448 Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Chorvatsko6-denní poznávací zájezd - Chorvatsko, od 23.9.2017, od 5 990 Kč
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

obj.č.436 Toskánsko a Lazio

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 21.8.2017, od 9 790 Kč
Poznejte idylický a zapomenutý kraj Etrusků, středověkých hrabat a kardinálů. Památky UNESCO, nejkrásnější městečka Itálie, kudy sestupují na zem andělé, etruské nekropole a skalní cesty vie cave. Čeká vás idylická krajina toskánského venkova, proslulá vína a krásné koupání.

obj.č.444 Horskými vláčky po Švýcarsku

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 2.9.2017, od 6 190 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

obj.č.414 Krakov - město králů II

poznávací zájezd - Polsko4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 28.9.2017, od 4 990 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

obj.č.416 Alsaská zimní pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie3-denní poznávací zájezd - Francie, od 8.12.2017, od 5 490 Kč
Program adventního zájezdu bez nočního přejezdu. Slavnostní adventní trhy si nezadají s populárními trhy v Rakousku…a víno i sýry jsou jedinečné.

obj.č.476 Benátská laguna (Slavnost gondol)

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 31.8.2017, od 5 590 Kč
Benátky jsou romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. V termínu tohoto zájezdu se v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse.

obj.č.467 Madrid, Toledo - letecky

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 6.10.2017, od 15 990 Kč
Madrid má celou řadu zajímavých památek, ale je také místem, kde se výborně nakupuje. A Toledo patří k nejkrásnějším historickým městům Španělska.

obj.č.468 Lisabon - letecky

poznávací zájezd - Portugalsko6-denní poznávací zájezd - Portugalsko, od 11.7.2017, od 17 990 Kč
Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné fado. Barevná čtvť Alfama, historické tramvaje v neuvěřitelně úzkých uličkách, čtvrť Chiada a Bairro ...

obj.č.483 Moritzburg a Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 7.12.2017, od 690 Kč
Jednodenní adventní zájezd do Německa, do saské metropole Drážďany, která má nádhernou předvánoční atmosféru. Nedaleko odtud stojí u nás hodně známý zámek Moritzburg, který proslavila pohádka Tři oříšky pro Popelku s Libuší Šafránkovou v hlavní roli.

obj.č.484 Míšeň a Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 5.12.2017, od 690 Kč
Adventní zájezd do Německa, do spolkové země Sasko. Navštívíte metropoli Drážďany s mnoha krásnými stavbami a hezkými vánočními trhy. Druhým místem je Míšeň, proslavená míšeňským porcelánem i hezkým historickým jádrem.

obj.č.485 Adventní Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 12.12.2017, od 590 Kč
Adventní zájezd do Německa do metropole Saska Drážďan, klenotu na Labi, s mnoha historickými stavbami ve svém centru i oblíbenými vánočními trhy.

obj.č.486 Adventní Pasov

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 14.12.2017, od 790 Kč
Jednodenní adventní zájezd do Pasova - města na Innu - s mnoha barokními stavbami a krásnými adventními trhy.

obj.č.428 Benátky, Florencie, Řím

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 26.9.2017, od 7 990 Kč
Poznávací zájezd do Itálie míří do největších italských klenotů - města na kanálech Benátek, renesanční perly Toskánska Florencie i do metropole Itálie do Říma s mnoha antickými památkami a slavnými Vatikánskými muzei.

obj.č.480 Eger, Tokaj

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 5.10.2017, od 4 990 Kč
- termály a víno Chcete poznat v Maďarsku kraj vína a termální vodě zaslíbený a zažít atmosféru slavnosti nejznámějšího maďarského vína aszú „vína králů“ v oblasti Tokajských vrchů? Termální lázně Eger a jeskynní lázně Tapolca.

obj.č.459 Českosaské Švýcarsko výletní lodí

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 30.6.2017, od 4 190 Kč
Výletní lodí z Děčína do Drážďan, vláčkem do Moritzburgu, porcelánka v Míšni Výlet do romantického kraje, při kterém poplujeme jednou z nejkrásnějších poříčních krajin Evropy – údolím Labe, které je od roku 2004 uvedeno na seznamu světového dědictví UNESCO. Poplujeme skalním kaňonem Českého Švýcarska, jehož působivé pojmenování vymysleli ...

obj.č.465 Saské hrady a zámky

poznávací zájezd - Německo2-denní poznávací zájezd - Německo, od 16.9.2017, od 2 490 Kč
Pojeďte s námi poznat krásy saských hradů a zámků. Navštívíme zámky Weesenstein, Moritzburg, hrady Mildenstein a Kriebstein, ale také pevnost Königstein.

obj.č.489 Romantická bílá noc

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 9.12.2017, od 3 100 Kč
Adventní zájezd do Rakouska míří do oblasti Horních Rakous, do oblasti kolem Lince. Organizátor: CK PERMON

obj.č.450 Hory, jezera a soutěsky Korutan a Julské Alpy

poznávací zájezd - Rakousko5-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 28.7.2017, od 4 990 Kč
Oblast trojmezí Itálie, Rakouska a Slovinska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan i náhled do sousední Itálie.

obj.č.427 Řím, Vatikán - letecky

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 24.8.2017, od 13 490 Kč
Krátkodobý letecký poznávací zájezd do Itálie Vám umožní poznání památkami přímo nabítého města Řím, kde se dochovaly slavné stavby z dob římského císařství i starší (Koloseum, Pantheon, Císařská fora a Forum romanum a mnohá další). Navštívíte i ministát Vatikán se slavným náměstím Sv. Petra a stejnojmennou bazilikou i vyhlášenými Vatikánskými ...

obj.č.420 Londýn a perly královské Anglie

poznávací zájezd - Velká Británie5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 13.9.2017, od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat nejen Londýn, jedno z nejpůsobivějších hlavních měst na světě, ale i monumenty a památky jihozápadně od metropole. Navštívíme královský Windsor, Salisbury, ztělesňující mnohé ze staré dobré Anglie či pravěký monument Stonehenge.

obj.č.429 Opera ve Veroně a Benátky

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 9.8.2017, od 5 990 Kč
Vydejte se s námi na poznávací zájezd do severní Itálie, kde Vás ve městě Romea a Julie Veroně čeká představení jedné z nejslavnějších oper na světě - Aida. Kromě toho samozřejmě uvidíte mnoho památek a zajímavostí v Benátkách, historické Padově sv. Antonína nebo u jezera Garda.

obj.č.419 Paláce, zámky, hrady a zahrady Anglie + Londýn

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 22.8.2017, od 9 990 Kč
Tento zájezd je určen i pro ty z Vás, kteří již Londýn navštívili a chtěli by poznat další zajímavá místa jižní Anglie, zvláště majestátní honosné aristokratické a královské paláce, při kterých se nachází také velice pěkné zahrady a parky.

obj.č.458 To nejlepší ze Štýrska

poznávací zájezd - Rakousko4-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 29.6.2017, od 4 990 Kč
Druhá nejrozsáhlejší spolková země se právem honosí přízviskem „zelené srdce Rakouska“. Od ledovcových plání Hoher Dachstein až po vinohrady regionu jižně od hlavního města Štýrského Hradce se můžete setkat s nejrůznějšími typy krajiny, nádhernou přírodou a četnými kulturními památkami. Ve Štýrsku se rovněž těží a zpracovává železná ruda a ...

obj.č.463 Romantický Spreewald, hrad Oybin, skalní město Jonsdorf, park Muskau i města Lužických Srbů

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 8.9.2017, od 3 590 Kč
Horní a Dolní Lužice se slovanským obyvatelstvem patřily kdysi mezi země Koruny české. Časem se oblast sice poněmčila, nicméně národnostní menšina slovanských Lužických Srbů zde stále žije a udržuje své tradice. Program zájezdu je sestaven tak, aby Vám ukázal rozmanitá zajímavá místa tohoto regionu nám blízkého nejen z hlediska vzdálenosti, ale ...

obj.č.471 Barcelona - metropole Katalánska

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 12.10.2017, od 14 390 Kč
Letecký poznávací zájezd do metropole Katalánska Barcelony Vám umožní během 4 dnů podrobně poznat toto krásné a památkami nabité město u Středozemního moře.

obj.č.470 Madrid - pokladnice umění

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 19.10.2017, od 12 990 Kč
Náš letecký poznávací zájezd do středního Španělska Vás zavede do metropole Madrid i starobylého Toleda a slavného rozlehlého komplexu kláštera a královského sídelního paláce El Escorial.

obj.č.402 Paříž - letecky

poznávací zájezd - Francie4-denní poznávací zájezd - Francie, od 7.9.2017, od 12 790 Kč
Vydejte se s námi na letecký poznávací zájezd do Francie do Paříže. Metropole na Seině se slavnou Eiffelovou věží, širokými bulváry i úzkými uličkami s romantickými kavárnami, slavný Louvre i katedrála Notre-Dame na ostrově...

obj.č.469 Formule 1 - Velká cena Itálie

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 31.8.2017, od 5 990 Kč
Jedinečný zájezd na Formuli 1 do severní Itálie do metropole Miláno, jehož centrum si budete moci také prohlédnout. Organizátorem zájezdu je CK Monatour.

obj.č.487 Advent v Pasově a na Innu

poznávací zájezd - Německo2-denní poznávací zájezd - Německo, od 9.12.2017, od 3 000 Kč
Adventní zájezd do Rakouska míří do oblasti řeky Inn a historického města Pasov, ve kterém je také přímo ubytování. To Vám umožní poznat toto krásné město podrobně a užít si jeho vánočních trhů. Organizátorem zájezdu je CK Permon.

obj.č.488 Advent ve středověkých městech

poznávací zájezd - Německo2-denní poznávací zájezd - Německo, od 25.11.2017, od 3 400 Kč
Adventní zájezd do Německa Vás zavede do čtyř historických měst včetně proslulého vánočního města Rothenburg. Organizátorem zájezdu je CK Permon.

obj.č.490 Mořský park Laguna

poznávací zájezd - Slovinsko6-denní poznávací zájezd - Slovinsko, od 25.10.2017, od 6 700 Kč
Na našem zájezdu do Slovinska máte jedinečnou možnost luxusně zrelaxovat v krásném hotelu na pobřeží Jadranu a odpočívat v Mořském parku Laguna. Organizátorem je CK Permon.

obj.č.430 Skvosty severní Itálie a Vídeň

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 27.9.2017, od 5 490 Kč (sleva)
V tomto zájezdu navštívíte skvosty severu Itálie, které neodmyslitelně patří mezi hlavní cíle turistů celého světa. Okouzlí Vás romantické Benátky, starobylá Padova i světoznámá Verona.

obj.č.434 Toskánsko

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 25.10.2017, od 5 990 Kč (sleva)
V Toskánsku můžeme obdivovat nejen romantickou zvlněnou krajinu, ale i jedinečné stavební památky. Florencie, Siena, Pisa, Lucca jsou pro turisty lákavými místy s mimořádnými ukázkami románského, gotického a renesančního umění.

obj.č.425 Řím a Neapolský záliv

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 12.10.2017, od 5 990 Kč
Během pěti dnů Vás čeká návštěva antického Říma, sídla papeže Vatikán či nezapomenutelných Pompejí. Vystoupáte na sopku Vesuv a lodí se přepravíte na smaragdový ostrov Capri.

obj.č.400 Paříž, zámky Versailles a Fontainebleau + Norimberk

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 5.10.2017, od 4 690 Kč
Nejkrásnější město Francie, nepřeberné množství památek, romantické kavárny, slavná muzea či centrum módy – to je Paříž. Navíc budete mít možnost navštívit dva úchvatné zámky zapsané na seznamu UNESCO – Versailles a Fontainebleau.

obj.č.405 Francouzská riviéra, Milano, Salzburg

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 28.9.2017, od 6 990 Kč (sleva)
Kouzlo francouzské Riviéry objevili jako první Angličané už v 18. století. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými H. Matisse a P. Picassa. Nechte se zlákat i Vy a vydejte se s námi za krásou Azurového pobřeží. Cestu za nejslavnějšími letovisky proslulé francouzské Riviéry si zpestříte návštěvou Milana ...

obj.č.406 Normandie, Bretaň, zámky na Loiře, Paříž + Norimber

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 4.10.2017, od 7 390 Kč (sleva)

obj.č.411 Historické skvosty Polska - Wroclaw, Krakov, Varšava

poznávací zájezd - Polsko4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 13.10.2017, od 4 490 Kč (sleva)
Vydejte se s námi za historií do nedalekého Polska. Prozkoumáte krásy historického centra Wroclavi, Krakova s královským hradem Wawel i Varšavy. Podniknete výpravu do solného dolu Wieliczka a budete mít možnost navštívit unikátní dřevěný kostel Jawor.

obj.č.472 Barcelona, Katalánsko

poznávací zájezd - Španělsko6-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 4.10.2017, od 6 990 Kč (sleva)
Objevte s námi krásy svérázného Katalánska! Kromě koupání na pobřeží Středozemního moře navštívíte metropoli Barcelonu, kde nesmíte vynechat Gaudího architekturu. Dále objevíte starobylé město Besalú ležící již v podhůří Pyrenejí a také dechberoucí skalnaté pohoří s klášterem Montserrat.

obj.č.421 Londýn a Harry Potter

poznávací zájezd - Velká Británie4-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 28.8.2017, od 5 190 Kč

obj.č.432 Termální ostrov Ischia - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 14.10.2017, od 7 990 Kč
Připravili jsme pro Vás nový krátkodobý zájezd na Ischii v době, kdy u nás už jsou sychravé tmavé dny, ale tam je obvykle počasí stabilní, slunné cca 24 – 26 stupňů.

obj.č.452 Hrady a zámky Švábského Jury

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 22.9.2017, od 4 790 Kč
Během našeho nového poznávacího zájezdu navštívíte zajímavou oblast Německa, kde se nachází starobylé a slavné hrady mocných panovnických rodů - zámek Lichtenstein a hrad Hohenzollern. Nevynecháme ani další zámky a kláštery, jejichž prohlídky Vás přenesou do dávných rytířských dob.

obj.č.456 Bavorsko - velký okruh

poznávací zájezd - Německo5-denní poznávací zájezd - Německo, od 15.9.2017, od 6 690 Kč
Bavorsko je neskutečně atraktivní turistickou oblastí. Jak příroda, tak historie byla k tomuto území velice vstřícná. Od alpských štítů přes příjemnou pahorkatinu středního Bavorska až po malebnou krajinu Franckého Švýcarska, řada paláců, hradů, katedrál, kostelíků aj.

obj.č.466 Barcelona + Madrid - letecky + rychlovlak

poznávací zájezd - Španělsko6-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 29.8.2017, od 25 990 Kč
Letecký poznávací zájezd o historii, kultuře, gastronomii, tradicích a obyčejném životě ve Španělsku, který Vám dá možnost poznat obě tyto metropole a jejich okolí opravdu dokonale. Zájezd připravil a průvodcuje průvodce Richard Hladík, který žije v Barceloně, a je specialistou na Španělsko.

obj.č.474 Formule 1 - Velká cena Maďarska

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 27.7.2017, od 6 990 Kč
Organizátorem zájezdu je CK Monatour.

obj.č.478 Bavorsko mnoha nej

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 6.10.2017, od 3 990 Kč
Nejdelší hrad v Evropě, nejstarší most střední Evropy, nejstarší městská brána Německa a jedny z největších termálních lázní na kontinentě a k tomu kouzlo podzimní přírody Bavorska.

obj.č.481 Adventní Krakov

poznávací zájezd - Polsko2-denní poznávací zájezd - Polsko, od 9.12.2017, od 3 290 Kč
Krakovské kostely, majestátný hrad Wawel, předvánoční atmosféra a kouzlo dvou památek UNESCO (Krakova a Věličky).

obj.č.482 Berlín a slavnost světel

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 13.10.2017, od 3 590 Kč
Poznejte německou metropoli Berlín v její skutečně nevšední podobě! Každý říjen se Berlín na týden promění večer v pohádkové město s budovami i celými ulicemi osvětlenými jasnými a barevnými světly.

obj.č.491 Londýn - letecky

poznávací zájezd - Velká Británie4,5-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 20.9.2017, od 11 990 Kč
Zájezd do Londýna s možností návštěvy městečka a zámku Windsor - svědka tisícileté historie ostrovního království. Londýn to je pevnost Tower a Tower Bridge, královské sídlo v Buckinghamském paláci, Big Ben, katedrála sv. Pavla, rušná Oxford Street, blikající Piccadilly Circus, ale i populární London Eye a fantastická muzea. Poznejte s námi ...
© 2003-2017 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 26-letou tradicí
Doporučujeme: Poznávací zájezdy Latinská Amerika a Karibik | Eurovíkendy | Lyžování Itálie | Dovolená a Last Minute Řecko, Egypt, Kuba ... | Ubytování Františkovy Lázně | Cestování a turistika | Švýcarsko | Madeira | Turecko | Výměna odkazů