přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 24. sezóna poznávacích zájezdů

Krátkodobé poznávací zájezdy

obj.č.400 Paříž a zámek Fontainebleau

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 2.7.2015, od 4 990 Kč
V naší nabídce nemůže chybět Paříž. Paříž je město umění a kultury, pestrého života a zábavy. Paříž je město, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí nostalgií zobrazovanou štětci umělců na Montmartru. V každém ročním období je Paříž ...

obj.č.401 Paříž a zámek Versailles

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 24.10.2015, od 5 990 Kč
Kouzlo města nad Seinou sílí již více než dva tisíce let a již více než dva tisíce let přidávají králové, císaři a prezidenti Francie, klenoty do kulturní pokladnice, jakou Paříž bezesporu je. Pojeďte s námi poznat tuto metropol - římské posádkové město, město universitní, sídlo středověkých panovníků, město revoluce, císařství a republiky, ...

obj.č.402 Paříž a zámky na Loiře

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 15.9.2015, od 5 890 Kč
Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

obj.č.407 Francouzská riviéra - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 25.9.2015, od 6 990 Kč
Kouzlo Riviéry objevili jako první Angličané již v 18. století. Od 20. století se zde smetánka zabydlela celoročně. Zůstaly zde po ní elegantní vily. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými např. H. Matisse a P. Picassa. Teplé sluneční paprsky zvýrazňují barvy a vůně. Papriky, česnek a olivy proměňují ...

obj.č.410 Alsaská pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 3.9.2015, od 4 990 Kč
Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. V září vás čeká alsaská slavnost roku - průvod trubačů a alegorických vozů.

obj.č.423 Řím, Neapolský záliv

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 18.9.2015, od 7 990 Kč
Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

obj.č.424 Řím, Florencie, Tivoli

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 24.9.2015, od 5 990 Kč
"Všechny cesty vedou do Říma", tvrdí jedno staré přísloví jako doklad o důležitosti Říma. Ta naše tam povede za poznáním dědictví minulosti z dob kolébky západoevropské civilizace (antického Říma) a z dob papežského státu, kdy se Řím stal srdcem křesťanského světa. Cestou se zastavíme ve Florencii, městě, do jehož tváře se tak významně vepsala ...

obj.č.431 Toskánsko

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 24.9.2015, od 5 990 Kč
Vedle proslulých, každému známých a turisty nejnavštěvovanějších míst v Itálii, jako jsou Benátky, Řím či Florencie je na území Itálie nespočetné množství dalších zajímavostí a památek. Právě takováto místa, která se ne vždy dostávají do programu tradičních tras zájezdů, vám chceme nabídnout při našich toulkách Toskánskem.

obj.č.432 Skvosty severní Itálie

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 11.9.2015, od 6 790 Kč
Slavná Verona ještě slavnější milenecké dvojice Romea a Julie. Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálů překlenutých 450 mosty. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na závěr olympijská Cortina d´Ampezzo.

obj.č.439 Toskánsko a mystická Umbrie

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 22.9.2015, od 8 990 Kč
Poznáte krajinu, kulturu a umění tajemného národa Etrusků, románskou a renesanční architekturu, vykoupete se v Trasimenském jezeře i na střeše hotelu. Pocítíte lahodnou chuť vína Chianti. Cestu korunuje perla Toskánska Florencie a nejznámější poutní místo Itálie Assisi.

obj.č.418 Londýn a okolí

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 15.9.2015, od 7 990 Kč
Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

obj.č.444 Švýcarsko, alpský okruh

poznávací zájezd - Švýcarsko7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 11.8.2015, od 8 990 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných ...

obj.č.445 Švýcarsko s výletem horským expresem

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 3.9.2015, od 5 990 Kč
Horský expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

obj.č.456 Alpské vyhlídky

poznávací zájezd - Rakousko3-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 11.9.2015, od 4 290 Kč
Během tří dnů navštívíte Salcburk, město spojené s životem, dílem i památkami na Mozarta a jeho rodinu, jezero Königsee, Krimmelské vodopády, horská střediska Kaprun a Zell am See, populární Grossglockner a řadu dalších míst v bavorských a rakouských Alpách.

obj.č.450 Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

poznávací zájezd - Slovinsko5-denní poznávací zájezd - Slovinsko, od 3.9.2015, od 5 690 Kč
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra ...

obj.č.459 Metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť, Vídeň

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 17.9.2015, od 4 990 Kč
Navštivte s námi během tří dnů tři středoevropské metropole - Vídeň se slavnými památkami , Budapešť s Hradním vrchem a Parlamentem a Bratislavu s historickým centrem.

obj.č.453 Bavorské hrady a zámky

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 7.8.2015, od 2 990 Kč
V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.

obj.č.460 Vídeň a zámek Schönbrunn

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 10.10.2015, od 2 190 Kč
Vídeň, metropole Rakouska a historické město, které se pyšní množstvím památek - Hofburg, Schönbrunn, Uměleckohistorické muzeum, Albertina, Císařská hrobka, Dóm sv. Štěpána. V adventních termínech navíc honosné a bohatě vyzdobené předvánoční trhy, zvláště ty u vídeňské Radnice patří k nejslavnějším.

obj.č.413 Krakov - město králů

poznávací zájezd - Polsko5-denní poznávací zájezd - Polsko, od 24.10.2015, od 5 990 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka.

obj.č.475 Advent v Salcburku a Berchtesgadenu

poznávací zájezd - Rakousko2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 28.11.2015, od 3 100 Kč
Pár důvodů proč vyrazit na tento víkend: pohodový den v nejkrásnějším koutu německých Alp, dostatek času na adventní trhy v Salcburku, romantická plavba zimním jezerem, prohlídka solného dolu ... Organizátorem zájezdu je CK Permon.

obj.č.447 Bergamo, Milano, Lago Maggiore, Lago Lugano + horský vláček

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 9.7.2015, od 4 990 Kč (sleva)
Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

obj.č.442 Paleta z Dolomit a jezero Lago di Garda

poznávací zájezd - Itálie5-denní poznávací zájezd - Itálie, od 24.9.2015, od 5 990 Kč
Žádná jiná oblast Alp nemá tak pestrou nabídku téměř nekonečného množství túr jako členité Dolomity. Tato horská oblast nebudí jen zájem turistů a horolezců, ale ve zdejší vzácně rozmanité přírodě najdou mnoho krás i všichni pozorní návštěvníci, milovníci přírody a fotografové. Vždyť právě zde lze spatřit šťavnaté zelené louky v blízkosti ...

obj.č.427 Opera ve Veronské aréně

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 22.8.2015, od 5 990 Kč
Prohlídka Verony a volno k zažití armosféry před operou, kdy diváci posedávají před kavárnami na ulicích a popíjejí červené víno. Slavné kostely, domy Julie a Romea, hrad Scaligerů... A potom již usednete na antické kameny Arény, zazní slavné árie v nejpompéznějším aranžmána světě - až 350 lidí na jevišti spustí slavné sboryi. Atmosféru ještě ...

obj.č.449 Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd

poznávací zájezd - Chorvatsko6-denní poznávací zájezd - Chorvatsko, od 23.9.2015, od 5 990 Kč
Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

obj.č.406 Metropole Paříž, Londýn a jižní Anglie

poznávací zájezd - Francie8-denní poznávací zájezd - Francie, od 27.7.2015, od 9 590 Kč
Londýn - historická metropole Velké Británie, sídlo mnoha významných muzeí a nádherných památek na Temži. Paříž - metropole Francie - leží na Seině a nabízí rovněž slavná muzea s rozsáhlými sbírkami, monumentální stavby, plavbu lodí po Seině a nedaleký zámek Versailles.

obj.č.404 Paříž pro děti

poznávací zájezd - Francie5-denní poznávací zájezd - Francie, od 2.7.2015, od 4 990 Kč
- Disneyland, aquapark, zámek Versailles, centrum Paříže Nedaleko Paříže se nachází slavný Disneyland, který láká nejen děti, ale i dospělé. K tomu slavná Paříž se svými památkami, Eiffelovkou, Seinou a Louvrem. A nedaleko Paříže nádherný zámek a zahrady Versailles.

obj.č.405 Jižní Francie - krásy Provence

poznávací zájezd - Francie6-denní poznávací zájezd - Francie, od 19.8.2015, od 6 690 Kč
Zájezd za památkami i přírodními krásami tohoto nádherného kraje, kde objevíte kouzlo papežského Avignonu i římského Arles, půjdete ve stopách Van Gogha i Gaugina, projedete krásnou provensálskou krajinou i deltou řeky Rhony v přírodním parku Camargue a čeká Vás mnoho dalšího.

obj.č.440 Toskánsko a Lazio

poznávací zájezd - Itálie7-denní poznávací zájezd - Itálie, od 17.8.2015, od 8 990 Kč
Poznejte idylický a zapomenutý kraj Etrusků, středověkých hrabat a kardinálů. Památky UNESCO, nejkrásnější městečka Itálie, kudy sestupují na zem andělé, etruské nekropole a skalní cesty vie cave. Čeká vás idylická krajina toskánského venkova, proslulá vína a krásné koupání.

obj.č.476 Sen v bílém

2-denní poznávací zájezd - Německo, od 28.11.2015, od 3 200 Kč
Bílé svařené víno a ovocné punče… 4 krásná historická města a jejich adventní speciality. Rothenburg – německé město Vánoc přitahuje návštěvníky z celého světa, Bamberg (UNESCO) – 35 jesličkových scén po městě přitahuje návštěvníky z celé Evropy, Würzburg (UNESCO) – z 2500 německých trhů patří do „top 20“ pro svoji atmosféru, Bayreuth – živý ...

obj.č.448 Horskými vláčky po Švýcarsku

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 5.9.2015, od 5 990 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

obj.č.414 Krakov - město králů II

4-denní poznávací zájezd - Polsko, od 3.7.2015, od 4 870 Kč
Klenot mezi polskými městy. Prohlídku města se zvláštním zřetelem na památky UNESCO a návštěvu královského zámku Wawel vystřídá zážitek ze solného dolu Wieliczka či Ojcowského NP.

obj.č.411 Alsaská zimní pohádka o víně

poznávací zájezd - Francie3-denní poznávací zájezd - Francie, od 4.12.2015, od 4 990 Kč

obj.č.434 Benátská laguna (Slavnost gondol)

poznávací zájezd - Itálie4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 4.9.2015, od 4 490 Kč
Benátky jsou romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. V termínu tohoto zájezdu se v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse.

obj.č.430 Madrid, Toledo - letecky

poznávací zájezd - Španělsko4-denní poznávací zájezd - Španělsko, od 1.10.2015, od 15 890 Kč
Madrid má celou řadu zajímavých památek, ale je také místem, kde se výborně nakupuje. A Toledo patří k nejkrásnějším historickým městům Španělska.

obj.č.419 Londýn a okolí - ubytování v hotelu

poznávací zájezd - Velká Británie6-denní poznávací zájezd - Velká Británie, od 9.7.2015, od 8 990 Kč
Poznejte Londýn a vydejte se po stopách anglických panovníků, seznamte se s bohatou anglickou historií, která se odráží v mnoha monumentech a památkách dochovaných do dnešní doby.

obj.č.409 Burgundsko, Champagne, víno a katedrály

7-denní poznávací zájezd - Francie, od 9.8.2015, od 8 340 Kč
Poznávací zájezd spojený s turistikou, gastronomickými lahůdkami a vínem. Poznáte kouzlo historického vinařského kraje, hradů a zámků, dávných keltských tradic, četných památek UNESCO, rozlehlých vinic, klášterů, katedrál a přírodních krás. Vychutnáte si dva druhy proslulých francouzských vín – burgundské, které chutnalo už Keltům a Římanům a ...

obj.č.429 Lisabon - letecky

poznávací zájezd - Portugalsko6-denní poznávací zájezd - Portugalsko, od 14.7.2015, od 16 990 Kč
Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné fado. Barevná čtvť Alfama, historické tramvaje v neuvěřitelně úzkých uličkách, čtvrť Chiada a Bairro ...

obj.č.473 Adventní Drážďany

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 6.12.2015, od 590 Kč

obj.č.474 Adventní Pasov

poznávací zájezd - Německo1-denní poznávací zájezd - Německo, od 13.12.2015, od 790 Kč

obj.č.426 Benátky, Florencie, Řím

poznávací zájezd - Itálie6-denní poznávací zájezd - Itálie, od 23.9.2015, od 7 990 Kč

obj.č.461 Podzim v termálních lázních

2-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 17.10.2015, od 2 490 Kč

obj.č.462 Eger, Tokaj

poznávací zájezd - Maďarsko4-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 1.10.2015, od 4 990 Kč
- termály a víno Chcete poznat v Maďarsku kraj vína a termální vodě zaslíbený a zažít atmosféru slavnosti nejznámějšího maďarského vína aszú „vína králů“ v oblasti Tokajských vrchů? Termální lázně Eger a jeskynní lázně Tapolca.

obj.č.463 Za kouzlem bavorských a tyrolských hor a jezer

poznávací zájezd - Rakousko3-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 28.8.2015, od 3 390 Kč
Berchtesgadenské a Tyrolské Alpy Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném ...

obj.č.464 Českosaské Švýcarsko výletní lodí

poznávací zájezd - Německo3-denní poznávací zájezd - Německo, od 11.9.2015, od 3 990 Kč
Výletní lodí z Děčína do Drážďan, vláčkem do Moritzburgu, porcelánka v Míšni Výlet do romantického kraje, při kterém poplujeme jednou z nejkrásnějších poříčních krajin Evropy – údolím Labe, které je od roku 2004 uvedeno na seznamu světového dědictví UNESCO. Poplujeme skalním kaňonem Českého Švýcarska, jehož působivé pojmenování vymysleli ...

obj.č.466 Saské hrady a zámky

2-denní poznávací zájezd - Německo, od 5.9.2015, od 2 290 Kč
Pojeďte s námi poznat krásy saských hradů a zámků. Navštívíme zámky Weesenstein, Moritzburg, hrady Mildenstein a Kriebstein, ale také pevnost Königstein.

obj.č.468 EXPO 2015 - Miláno

4-denní poznávací zájezd - Itálie, od 3.7.2015, od 4 990 Kč
Zájezd za poznáním Milána, města plného uměleckých pokladů, města módy, fotbalu a v roce 2015 i hostitele světové výstavy EXPO. Do Itálie se vrací výstava po více než 100 letech. Budeme mít jedinečnou příležitost navštívit jednu z nejslavnějších výstav světa, tentokrát na téma - Potrava pro planetu - Energie pro život. EXPO je vždy někde jinde, ...

obj.č.469 Jižní Maďarsko, termály a chuť klobás

6-denní poznávací zájezd - Maďarsko, od 23.10.2015, od 7 590 Kč

obj.č.470 Advent v pohoří Harz

2-denní poznávací zájezd - Německo, od 5.12.2015, od 3 400 Kč
Organizátor: CK PERMON

obj.č.477 Romantická bílá noc

2-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 12.12.2015, od 3 100 Kč
Organizátor: CK PERMON

obj.č.451 Hory, jezera a soutěsky Korutan a Julské Alpy

poznávací zájezd - Rakousko5-denní poznávací zájezd - Rakousko, od 31.7.2015, od 4 990 Kč
Oblast trojmezí Itálie, Rakouska a Slovinska vítá vstřícně turisty všech zemí k návštěvě svého půvabného kraje s horskými masivy, průzračnými jezery, čistými řekami, soutěskami a dalšími zajímavostmi. Zájezd je veden po nejzajímavějších místech, tak aby poskytl obrázek o přírodních i kulturních krásách Korutan i náhled do sousední Itálie.
© 2003-2015 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 24-letou tradicí
Doporučujeme: Poznávací zájezdy Latinská Amerika a Karibik | Eurovíkendy | Lyžování Itálie | Dovolená a Last Minute Řecko, Egypt, Kuba ... | Ubytování Františkovy Lázně | Cestování a turistika | Švýcarsko | Madeira | Turecko | Výměna odkazů