přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.405 Francouzská riviéra, Milano, Salzburg

Monaco-11

Kouzlo francouzské Riviéry objevili jako první Angličané už v 18. století. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými H. Matisse a P. Picassa. Nechte se zlákat i Vy a vydejte se s námi za krásou Azurového pobřeží. Cestu za nejslavnějšími letovisky proslulé francouzské Riviéry si zpestříte návštěvou Milana se slavnou operní scénou La Scala. Dále Vás čeká knížectví Monako se slavným kasinem, knížecím palácem nebo vyhlášeným akváriem. Při zpáteční cestě se zastavíte v Salzburgu – rodišti W. A. Mozarta.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, noční přejezd do Itálie.

2.den (): Metropole severní Itálie MILANO. Prohlídka Piazza Duomo s nádhernou katedrálou Duomo. Možnost navštívit vyhlídku ze střechy katedrály odkud je rozhled na celé Miláno. Proslulá obchodní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II, procházka pěší zónou a sítí dlážděných uliček s možností nákupů či šálkem kávy. Mondénní přímořské letovisko SAN REMO ležící na květinové riviéře. Nocleh v oblasti San Remo.

3.den (): Výlet za nejslavnějšími letovisky proslulé francouzské Riviéry: centrum filmových festivalů CANNES . Středisko květinářství ANTIBES - městečko ležící při patě skalnatého poloostrova CAP D’ANTIBES, který je symbolem luxusního života na Riviéře již od 20. let. NICE s romantickou starou částí, slavnou Anglickou promenádou i vyhlídkami z Le Chateau. Nocleh v oblasti San Remo.

4.den (): ÉZE ležící jako skalní hnízdo nad Riviérou, s výhledy na celé pobřeží. Knížectví MONAKO se slavným kasinem i knížecím palácem, krásnou botanickou zahradou a vyhlášeným akváriem s mořskou faunou.

5.den (): Prohlídka krásného podalpského města SALZBURG – hlavního města spolkové země, rodiště W. A. Mozarta (možnost návštěvy jeho rodného domu), města s malebnými uličkami, romantickými náměstími, významnými kostely (Dóm, starobylý kostel sv. Petra a kostel sv. Františka), pevností Hohensalzburg a krásným zámkem Mirabell na druhém břehu řeky Salzach. Návrat do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 2x snídani

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
 • 2x večeře (příplatek: 380 Kč)

  Slevy

 • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky).

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí