přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.424 Španělsko - formule F1

Sagrada

Zavítejte mezi odvážné muže a jejich báječné stroje, mezi krásné ženy a jejich ambiciózní touhy, do boxů za zručnými mechaniky, na jedinečnou podívanou velkého světa Formule 1 na okruh Circuit de Catalunya do Barcelony.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (): Dopoledne odjezd z ČR.

2.den (): Ráno příjezd na pobřeží Costa Brava, relaxace u moře, ubytování v hotelu, odpoledne fakultativně odjezd na okruh Circuit de Catalunya, návštěva v boxech a prohlídka pit lane, poté návrat do hotelu, večeře.

3.den (): Dopoledne návštěva pátečního volného tréninku na okruhu F1 v Montmeló; odpoledne prohlídka katalánské metropole BARCELONY, okružní jízda spojená s několika zastávkami na slavných místech: chrám La Sagrada Familia, stadion FC Barcelona, Olympijský stadion, hora Montjuic, s vyhlídkou na celé město, Kolumbův sloup a starý přístav, fakultativně relaxace v termálním centru Magma.

4.den (): Sobotní kvalifikace, celý den na okruhu F1 v Montmeló, který leží na okraji města, návrat na večeři, fakult. návštěva typické španělské usedlosti La Masia s vystoupením flamenca a neomezenou konzumací vína, sangrie a šampaňského, návrat do hotelu.

5.den (): Nedělní závod GRAN PREMIO DE ESPAŇA TELEFONICA, návrat na hotel, večeře za příplatek, odjezd přes Francii a Německo domů.

6.den (): Dopoledne zastávka u motorestu, chybět nebude ani vydatná svačinka (není v ceně zájezdu), odpoledne příjezd do ČR.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • dopravu lux. autobusem
 • 3x hotel*** s polopenzí
 • průvodce

  Cena neobsahuje

 • komplexní cestovní pojištění 30 Kč/os/den
 • fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů
 • Rezervujte si včas Vaši 3 denní vstupenku za pouhých 130 EUR! Pro automobilové nadšence je zajištěna návštěva v boxech za 500,-Kč.

  Fakultativní výlety

 • návštěva v boxech F1 - 500 Kč/os
 • pojištění léčebných výloh a storna - 120 Kč/os.

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí