Španělské slavnosti

Východní pobřeží Španělska mezi Barcelonou a Valencií v době nejkrásnějších španělských slavností. Trhání pomerančů, ochutnávky likérů a vín, býčí zápasy ...

 • ubytování: apartmánubytování: apartmán
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
136-01 15.3. - 23.3.2017 9 890 Kč Odjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Plzně. termín zrušen
136-02 29.9. - 8.10.2017 9 990 Kč Odjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Plzně. termín zrušen

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Ráno odjezd z ČR.
2. den: Ráno příjezd do BARCELONY (UNESCO) - prohlídka. Příjezd do Oropesy ve večerních hodinách. Ubytování v aparthotelu. Nocleh, večeře.
3. den: Snídaně, prohlídka OROPESY (přístav, staré město, aréna). Výlet do PENISCOLY s dominujícím středověkým templářským hradem, stojícím na skále nad mořem. Večeře, nocleh.
4. den: FALLAS - Návštěva VALENCIE – hlavní město valencijské oblasti, prohlídka, účast na oslavách „LAS FALLAS“ – slavnostní průvody, překrásná výzdoba, atrakce, fakult. účast na býčích zápasech. Návrat ve večerních hodinách. FIESTA - návštěva VALENCIE .
5. den: Volno. FALLAS - Fakultativní výlet na trhání pomerančů. Po večeři odjezd do BURRIANY na pálení soch. FIESTA - účast na oslavách, koupání.
6. den: Návštěva CABANES + BENICASIMU. Výjezd do pohoří Desierto de las Palmas - prohlídka klášteru řádu Bosých Karmelitánů. BENICASIM - návštěva likérky, kde se dodnes podle původní karmelitánské receptury vyrábí likéry a vína. Součástí prohlídky je ochutnávka z 9 soudků. V městečku CABANES navštívíme továrnu na výrobu turrónů (typická španělská sladkost - hlavně vánoční) - krátká prohlídka továrny a degustace.
7. den: Odjezd na prohlídku kláštera v MONTSERRATU s „Černou Madonou“. FALLAS - Návštěva ministátu ANDORRA (kouzelná krajina, daňový ráj). Noční přejezd do Monaka.
8. den: Velká prohlídka MONACKÉHO KNÍŽECTVÍ, při které uvidíte všechny místní krásy a zajímavosti, např. Jardin exotic, park Sv. Antoniety, novou tržnici, knížecí palác, knížecí přístav, katedrála - bílý skvost MONAKA, oceánografické muzeum, čtvrť La Condamine, světoznámé kasino, část tratě Formule 1, překrásné japonské zahrady… Odpoledne odjezd domů.
9. den: Příjezd domů v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 5x (u Fiesty 6x) ubytování (dvoulůžkové ložnice v apartmánu)
 • 5x (u Fiesty 6x) polopenzi formou bufetu
 • V jarním termínu jsou slavnosti LAS FALLAS, v podzimním termínu slavnosti FIESTA. U FIESTY je program zájezdu o 1 den delší - účast na oslavách + koupání.

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna u Las Fallas (příplatek: 270 Kč)
 • pojištění léčebných výloh a storna u Fiesty (příplatek: 300 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist