přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 28. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.471 Barcelona - metropole Katalánska

Spanelsko_Barcelona

Letecký poznávací zájezd do metropole Katalánska Barcelony Vám umožní během 4 dnů podrobně poznat toto krásné a památkami nabité město u Středozemního moře.

Typ zájezdu: Krátkodobé poznávací zájezdy

Ubytování: hotel

Stravování: snídaně

Program zájezdu

1.den (): Odlet do BARCELONY, transfer do hotelu, ubytování. Navštívíme zajímavostmi posetým kopcem MONTJUIC. Od horní stanice ozubnicové dráhy se vydáme kolem areálu Nadace Joana Miróa k Olympijskému stadionu, sejdeme kolem krásné budovy Národního uměleckého muzea Katalánska i k perle funkcionalistické architektury Německému pavilonu L. Miese van der Rohe na náměstí Plaça d’Espanya.

2.den (): Fakultativní výlet do pohoří MONTSERRAT- poutní místo ve Španělsku, benediktinský Klášter svaté Panny Marie Montserratské. BARCELONA - centrum města. Rušná třída Rambla, trh Boqueria. Z náměstí Plaça de Catalunya vykročíme do gotické čtvrti, katedrála sv. Eulàlie, Královský palác.

3.den (): Po stopách architekta Antoni Gaudího (UNESCO). Bazilika SAGRADA FAMÍLIA, která patří mezi nejúchvatnější kostelní stavby na světě. Následně luxusní bulvár PASSEIG DE GRACIA, na němž nalezneme proslulé městské domy casa Milà (Pedrera), casa Batlló, casa Lleó Morera, casa Amatller aj. Odpoledne - návštěva některého ze skvělých barcelonských muzeí. Večer procházka po čtvrti Ribera, Palác katalánské hudby (UNESCO), chrám svaté Panny Marie Mořské a malebný starý přístav.

4.den (): Ráno se s městem rozloučíme návštěvou pohádkového PARC GÜELL, v němž můžeme obdivovat Gaudího um i nádherné výhledy na město. Po poledni transfer na letiště a odlet do ČR.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 

Cena obsahuje

 • leteckou přepravu Praha - Barcelona – Praha
 • letištní taxy
 • transfer z/na hotel
 • 3x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 3x snídani
 • průvodce

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 120 Kč)
 • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení (příplatek: 3 290 Kč)
 • Sagrada Família (cca 15 €) a Parc Güell (cca 7 €) - nutná rezervace předem v CK, platba na místě

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí