přeskočit navigaci

poznávací zájezdy do celého světa
letos již 26. sezóna poznávacích zájezdů

obj.č.155 Přírodní krásy i památky Slovinska + termální lázně Snovik

bled-12

– vstupné do termálních lázní v ceně
– pobyt v termálních lázních - hotel****

Tento jedinečný zájezd Vás zavede za poznáním přírodních i kulturních krás malebného Slovinska. Budete mít možnost navštívit bránu Julské Alpy (soutěsku Vintgar, jezero Bled), romantické doliny Kamnických a Savinjských Alp, historická městečka Kamnik a Celje i metropoli Lublaň. Poznávání Vám zpříjemní možnost koupání v termálních lázních **** komplexu Snovik, který je položen v malebném prostředí.

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy s výlety z termálních lázní

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Program zájezdu

1.den (ne): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2.den (po): Dopoledne návštěva JULSKÝCH ALP. SOUTĚSKA VINTGAR – romantická procházka podél divokých zurčících vod řeky Vintgar. Návštěva městečka BLED, které se rozprostírá kolem malebného Bledského jezera. V podvečer dojezd do termálních lázní Snovik.

3.den (út): Prohlídka města LUBLAŇ – elegantní, půvabná metropole Slovinska s pěkným centrem, nad kterým se vypíná Ljubljanski grad. Odpoledne koupání v termálních lázních.

4.den (st): Výlet do městečka Kamnik a Kamnických Alp. KAMNIK – hezké městečko na úpatí KAMNICKÝCH A SAVINJSKÝCH ALP, které leželo na důležité obchodní cestě mezi Terstem a Korutany. Návštěva údolí KAMNIŠKA BYSTRICA pod vápencovými štíty Kamnických Alp. Procházka podél modrých vod řeky Kamniška Bystrica.

5.den (čt): Návštěva LOGARSKÉ DOLINY, která je nazývána perlou SAVINJSKÝCH ALP a je jednou z nejkrásnějších alpských dolin. Nad údolím se tyčí vysoké příkré a rozeklané vrcholy. Procházka k VODOPÁDU RINKA. Odpoledne prohlídka města CELJE, které se může pochlubit středověkým jádrem. Nad městem na vysoké skále se tyčí zřícenina mohutného hradu.

6.den (pá): Odjezd ze Slovinska, cestou zastávka v rakouském městě GRAZ (Štýrský Hradec). Město Graz, metropole Štýrska, bylo jedním z hlavních center vlády Habsburků. Půvabné historické jádro Altstadt je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO a nyní je přeměněno v malebnou pěší zónu. Příjezd do Čech v pozdních večerních hodinách.

Termíny a ceny

termíndélkaDospělí poznámka 
13.5.-18.5.20186 dní8 490 KčOdjezd též z Kolína a Českých Budějovic.rezervovat
19.8.-24.8.20186 dní8 790 KčOdjezd též z Kolína a Českých Budějovic.rezervovat

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 4x ubytování v **** komplexu Snovik
 • vstup do bazénů
 • 4x polopenzi

  Fakultativní výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1 700 Kč)

  © 2003-2018 CK MAYER & CROCUS - specialista na poznávací zájezdy s 28-letou tradicí