Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, azurové moře, světlé pláže, sopky, a milí lidé - to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend, starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti. Bali, nazývané „ostrov bohů“, je součástí indonéského souostroví s jeho pět tisíc kilometrů dlouhým řetězcem více než sedmdesáti tisíc ostrovů, které leží mezi Malajsií na západě a Austrálií na východě. Leží východně od ostrova Jávy v souostroví Malé Sundy, jen několik stupňů pod rovníkem. Patří mezi nejpopulárnější a nejnavštěvovanější destinace v Indonésii. Svojí rozlohou je ostrov malý, nedosahuje ani 150 km z jednoho konce na druhý, je sopečného původu a obdařen úrodnou půdou, z níž převážnou část tvoří terasovitá políčka. Vnitrozemí ostrova je hornaté, tvořené dvěma sopečnými krátery - posvátným Gunung Agung a Batur se stejnojmenným jezerem. Bali nabízí 400 km překrásných pláží, které j

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín DVčasné přihlášení SKVčasné přihlášení NK Poznámka Volná místa
618-01 24.3. - 7.4.2024 -56 990 Kč 55 890 Kč56 990 Kč 56 090 Kč rezervovat »
volno
618-02 12.4. - 26.4.2024 -53 990 Kč 52 990 Kč53 990 Kč 53 190 Kč rezervovat »
volno
618-03 3.11. - 17.11.2024 -54 990 Kč 52 990 Kč54 990 Kč 53 490 Kč rezervovat »
volno

Vysvětlivky

 • D: Dospělí
 • Včasné přihlášení SK: Cena při včasném přihlášení do 15.2. pro stálé klienty
 • Včasné přihlášení NK: Cena při včasném přihlášení do 15.2. pro nové klienty

Program zájezdu

1. den: Odlet na BALI .
2. den: Přílet na BALI , ubytování poblíž světoznámé surfařské pláže a místního „městečka“ KUTA .
3. den: Celodenní relaxace v oblasti KUTA - LEGIAN , koupání, četné restaurace aj.
4. den: Návštěva jezerního chrámu ULUNDANU na BRATANSKÉM JEZEŘE, které zavlažuje svou vodou četná rýžová pole. BUAYNSKÉ JEZERO. Nádherný výhled na místní hory od jezera TAMBLINGAN. Z vesničky MUNDUK zažijeme takřka ptačí pohled na rýžová pole, plantáže kávy a hřebíčku. Termální prameny BANJAR s možností koupání a krátké relaxace v blízkosti buddhistického kláštera. Takřka věrné kopie chrámového komplexu BOROBUDUR na Jávě - BRAHMA ARAMA VIHARA. Odpoledne relaxace na pláži LOVINA s černým sopečným pískem. 35 m vysoký vodopád GIGIT. Podvečerní příjezd do podhorské umělecké vesničky UBUD .
5. den: Činná sopka MT. BATUR (1 717 m n. m.). Odpoledne návštěva pralesních chrámů GUNUNG KAWI s královskými hrobkami z 11. stol., ke kterému sejdeme po více než 200 schodech okolo rýžových polí a vodních chrámů TIRTA EMPUL (UNESCO). Příjezd do UBUDU . Pěší výlet do OPIČÍHO LESA, večer možnost návštěvy balijských tanců s překrásnými tanečnicemi. Fakultativně lze tento den absolvovat brzký ranní výstup na sopku Batur s pozorováním východu slunce, dopolední spojení s hlavní skupinou a pokračování v programu dne.
6. den: Celodenní výlet po nejznámějších balijských chrámech. Královský TAMAN AYUN z pol. 17. stol. (UNESCO), směrový BATUKARU (UNESCO) uprostřed lesů na úpatí hory Batukaru. Zemědělskou krajinou s četnými rýžovými poli a plantážemi kakaa, durianu, avokáda apod. dorazíme k moři, abychom navštívili jedinečný chrám z 16. stol TANAH LOT (UNESCO) postavený na skalnatém ostrohu v moři. Ubytování v oblasti SANUR .
7. den: Pobyt u moře. Pro zájemce odpolední nenáročná procházka k místnímu chrámu BELANGJONG, kde budete moci spatřit nejstarší artefakt na Bali – kamennou stélu oslavující vítěznou bitvu v 9. století.
8. den: Sídlo boha lásky SEPARAPURA s plovoucími pavilóny, netopýří jeskynní chrám GOA LAWAH, kaňon SUKAWATI (v případě příznivého počasí).
9. den: Relaxace a pobyt u moře.
10. den: Dopoledne přeplutí na LEMBONGSKÉ OSTROVY, které jsou malým rájem mezi ostrovem BALI a LOMBOK . Pobyt u moře, možnost pěších výletů (nebo na zapůjčeném motocyklu) po ostrovech.
11. den: Pobyt u moře, možnost pěších výletů (nebo na zapůjčeném motocyklu) po ostrovech.
12. den: Odpolední přesun z ostrova zpět na BALI do SANURU , ubytování v hotelu, po zbytek dne volno.
13. den: Po poledni odjezd do jižní části Bali . Koupání na jedné z pláží jižního poloostrova s nádherným pískem a útesy. Podvečerní návštěva chrámu ULUWATU (UNESCO), který je postavený na stometrových útesech nad Indickým oceánem.
14. den: Relaxace, pobyt u moře, poslední nákupy. Společná večeře v balijsko-indonéském stylu. Odjezd na letiště a odlet z Indonésie zpět do ČR.
15. den: Přílet do ČR.

Cena obsahuje

 • zpáteční letenku vč. letištních tax a poplatků
 • místní dopravu v rámci programu (minibusy, taxi, bema)
 • lodní transfer
 • 12x ubytování v hotelech se snídaní
 • 1x společnou večeři
 • místní průvodce
 • vedoucí zájezdu

Cena neobsahuje

 • další stravu
 • fakultativní programy
 • vstupné
 • bakšišné

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a rozšířeného storna do 65.000 Kč (příplatek: 1800 Kč)
 • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení (příplatek: 8300 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist