Korsika - turistika a moře II

Korsika - ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda, nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Vzhledem k tomu, že jízdní řády trajektů na sezonu 2018 nejsou přesně známy v době uzávěrky katalogu, může se stát, že program může být lehce upraven z důvodu změny jízdního řádu trajektů.

 • ubytování: bungalovubytování: bungalov
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Krásy přírody

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
327-01 15.6. - 24.6.2018 13 990 Kč Odjezd též z Pardubic, Hradce Králové a Brna. termín zrušen

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR do Itálie, nočním trajektem do BASTIE na Korsice .
2. den: Odpoledne přejezd překrásným hornatým vnitrozemím do VIZZAVONY. Příjemná túra s koupáním v horách v překrásných ANGLICKÝCH KASKÁDÁCH, přejezd do Corte, ubytování v hotelu (2 noci na stejném místě). V případě denního trajektu se bude odpolední turistika odehrávat v překrásném údolí TAVIGNANA. Večerní život v CORTE .
3. den: Po snídani krátký přejezd do Tattone, lehká turistika k salaším TOLLA s koupáním, pro zájemce pohodová turistika k nejhezčím kaskádám Korsiky na řece MANGANELLO pod mohutným více než 2 500 metrů vysokým Monte Rotondo. Návrat do CORTE, prohlídka města.
4. den: Brzy ráno snídaně, přejezd majestátním kaňonem řeky Golo do soutěsky SPELUNCA, jedné z nejznámějších atrakcí ostrova. Pohodová turistika s možností koupání v kaskádách. Krátká zastávka ve vyhlášeném letovisku PORTO . Cestou navštívíme bizarní skály CALANCHE. Po krátké procházce touto pastvou pro oči se přesuneme do zátoky Valinco u Propriana. Pozdě večer ubytování v kempu v jednoduchých bungalovech (5 nocí na stejném místě).::FR-porto»
5. den: Koupání a pobyt u moře. Pro zájemce krátká návštěva proslulého naleziště prehistorické kultury FILITOSA s mnoha menhiry a večerní návštěva nedalekého městečka PROPRIANO .
6. den: Středně náročná turistika v oblasti ZONZY – vrchol MONTE CALVA (1 377 m) s excelentní vyhlídkou nebo vodopád PISCIA DI GALLO - tzv. „čůrající kohoutek“, odpoledne koupání v moři.
7. den: Výlet do BONIFACIA - prohlídka města, které je se svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy. Pro zájemce nádherná projížďka lodí pod skalnatými útesy (cca 17 EUR/os.). Pohodová turistika po pobřežních útesech s překrásnými výhledy na město na skalách, až k majáku na písčitou pláž u ostrůvku St. Antoine (tam i zpět asi 12 km). Návrat navečer.
8. den: Ráno pohodová turistika pod siluetou skalních věží BAVELLA ke skalnímu oknu TROU DE LA BOMBE, pro zájemce s výstupem na PUNTA VELACO (1 483 m) s fantastickým výhledem na východní i západní pobřeží Korsiky. Odpoledne pobyt u moře.
9. den: Brzy ráno do BASTIE, prohlídka přístavního města. Trajektem plavba do Itálie. Odjezd směr ČR.
10. den: Návrat do ČR.

Cena obsahuje

 • pojištění léčebných výloh a storna zájezdu
 • dopravu klimatizovaným autobusem
 • trajekty
 • vstupní a výstupní poplatek
 • pobytovou taxu
 • průvodce
 • 5x ubytování v jednoduchých bungalovech (dvoulůžkové ložnice)
 • 2x ubytování v hotelu v Corte se snídaní
 • povlečení

Fakultativně

 • 5x polopenze připravená českým kuchařem - začíná 4. den večeří a končí 9. den snídaní (příplatek: 1400 Kč)

Nejoblíbenější destinace

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist