Malé a bílé Karpaty + historická města západního Slovenska

Tento různorodý zájezd na Slovensko propojuje výlety v Malých a Bílých Karpatech (mezi skalisky s nádhernými výhledy), návštěvu významných slovenských historických měst (Trnava, Trenčín, Bratislava) s koupáním ve slovenských termálních lázních (Piešťany).

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autobusemdoprava: autobusem
  • Památky a umění
  • Krásy přírody

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Prohlídka metropole Slovenska BRATISLAVY . Dojezd do lázní PIEŠŤANY na ubytování.
2. den: Dopoledne pěší výlet v romantické části pohoří BÍLÉ KARPATY. Skalní útesy VRŠATECKÁ BRADLA, ve kterých se vyjímají pozůstatky královského pohraničního hradu VRŠATEC. Odpoledne návštěva jednoho z historicky nejvýznamnějších měst na Slovensku TRENČÍNA .
3. den: Výlet do pohoří MALÉ KARPATY. Pěší výlet na vyhlídkový vrch BRADLO s mohylou M. R. Štefánika, spoluzakladatele Československé republiky, která je dílem známého architekta D. Jurkoviče. Odpoledne možnost koupání v termálním koupališti v PIEŠŤANECH nebo pro zájemce výlet k mohutným zříceninám ČACHTICKÉHO HRADU.
4. den: Tento den navštívíme místa na „malokarpatské vinné stezce“. Cestou na jih nejprve fotozastávka u zámku v BUDMERICÍCH. Následuje návštěva zámku ČERVENÝ KAMEŇ, jednoho z největších a nejzachovalejších hradů Slovenska. U malebného vinohradnického městečka MODRA podnikneme výlet na nejkrásnější rozhlednu v MALÝCH KARPATECH na VELKÉ HOMOLI, odkud je kruhový rozhled po Malých Karpatech.
5. den: Výlet do západní části pohoří MALÉ KARPATY. Z obce PLAVECKÝ MIKULÁŠ pěší výlet PLAVECKÝM KRASEM k Dubovému vršku a na nejrozsáhlejší seskupení skal KRŠLENICI. Odpoledne návštěva historického města TRNAVA , universita, biskupství, katedrála, řada kostelů a měšťanských domů.
6. den: Návštěva starobylého DEVÍNSKÉHO HRADU , postaveného na vysokém bradle, které ční přímo nad ústím řeky Moravy do Dunaje. Pěší výlet k jedinečným pískovcovým útvarům SANDBERG. Odpoledne odjezd do Čech. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 5x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s vl. příslušenstvím)
 • 5x polopenzi

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloha a storna (příplatek: 180 Kč)
 • 1/1 pokoj není možný

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist