Přírodní krásy i památky Slovinska + termální lázně Snovik

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autobusemdoprava: autobusem
  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění

– vstupné do termálních lázní v ceně – pobyt v termálních lázních - hotel**** Tento jedinečný zájezd Vás zavede za poznáním přírodních i kulturních krás malebného Slovinska. Budete mít možnost navštívit bránu Julské Alpy (soutěsku Vintgar, jezero Bled), romantické doliny Kamnických a Savinjských Alp, historická městečka Kamnik a Celje i metropoli Lublaň. Poznávání Vám zpříjemní možnost koupání v termálních lázních **** komplexu Snovik, který je položen v malebném prostředí.

POLOHA
cca 50 m od lázeňského areálu.
UBYTOVÁNÍ
dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fén, TV, telefon, trezor, klimatizace. Není možný pokoj s přistýlkou.
VYBAVENÍ RESORTU
recepce, restaurace, snack bar, bar, bankomat, obchod se suvenýry, venkovní fitness, půjčovna kol, dětské hřiště, sluneční terasa, WIFI ve společných prostorách.

snídaně i večeře formou bufetu

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Dopoledne návštěva JULSKÝCH ALP . SOUTĚSKA VINTGAR – romantická procházka podél divokých zurčících vod řeky Vintgar. Návštěva městečka BLED , které se rozprostírá kolem malebného Bledského jezera. V podvečer dojezd do termálních lázní Snovik.
3. den: Prohlídka města LUBLAŇ – elegantní, půvabná metropole Slovinska s pěkným centrem, nad kterým se vypíná Ljubljanski grad. Odpoledne koupání v termálních lázních.
4. den: Výlet do městečka Kamnik a Kamnických Alp. KAMNIK – hezké městečko na úpatí KAMNICKÝCH A SAVINJSKÝCH ALP, které leželo na důležité obchodní cestě mezi Terstem a Korutany. Návštěva údolí KAMNIŠKA BYSTRICA pod vápencovými štíty Kamnických Alp. Procházka podél modrých vod řeky Kamniška Bystrica.
5. den: Návštěva LOGARSKÉ DOLINY, která je nazývána perlou SAVINJSKÝCH ALP a je jednou z nejkrásnějších alpských dolin. Nad údolím se tyčí vysoké příkré a rozeklané vrcholy. Procházka k VODOPÁDU RINKA. Odpoledne prohlídka města CELJE, které se může pochlubit středověkým jádrem. Nad městem na vysoké skále se tyčí zřícenina mohutného hradu.
6. den: Odjezd ze Slovinska, cestou zastávka v rakouském městě GRAZ (Štýrský Hradec). Město Graz, metropole Štýrska, bylo jedním z hlavních center vlády Habsburků. Půvabné historické jádro Altstadt je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO a nyní je přeměněno v malebnou pěší zónu. Návrat do Čech v pozdních večerních hodinách.

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • průvodce
 • 4x ubytování v **** komplexu Snovik
 • vstup do bazénů
 • 4x polopenze

Cena neobsahuje

 • cena nezahrnuje pobytovou taxu ve výši cca 2,5 € / os. / den - platí se na místě

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj - povinný pro samostatně cestující osoby (příplatek: 1600 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů