Slovinsko - Mořský park TERMARIS (Portorož) - v čase adventu

Vaše oblíbená slovinská přímořská relaxace úplně v novém aneb tradice v novém luxusu… - s fantastickým adventním programem ve třech zemích. - do krytých mořských bazénů a vířivek přímo na břehu Jadranu s hotelem 4* a s bufetovou polopenzí ADVENT ve Slovinsku: Ljubljana (UNESCO), Koper, Piran, Portorož ADVENT v Rakousku: Velden am Wörthersee, Pyramidenkogel ADVENT v Itálii: Terst Celý hotelový komplex prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí – pokoje jsou nově vystavěné a zařízené ve středomořském stylu s důrazem na istrijské tradice. Rekonstrukcí prošly všechny prostory hotelu vč. restaurace i vlastního Mořského parku. Vaše pohodová 4 denní relaxace v 7 bazénech s různými vířivkami či protiproudy a tryskami s mořskou vodou teplou 28 - 34 C přímo na břehu moře pod střechou a s výhledem na otevřené moře přímo ve vašem luxusním hotelu 4*. Vaše pokoje jsou přímo nad wellness Termaris (Laguna) a Benedicta. 4 denní volný vstup do bazénů v ceně. Zcela nové wellness se světem saun

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autobusemdoprava: autobusem
  • Krásy přírody
  • zájezdy

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
803-01 7.12. - 12.12.2022 6 900 Kč Více odjezdových míst, info v CK. Přejezdová trasa bude Praha - České Budějovice - Dolní Dvořiště. rezervovat »
málo míst

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách po trase na Dolní Dvořiště, noční přejezd do Slovinska.
2. den: Příjezd do Portorože. Individuální relaxace v MOŘSKÉM PARKU TERMARIS na břehu Jadranu. 7 bazénů s mořskou vodou teplou až 30-34°C přímo na břehu moře. V průběhu pobytu můžete vyrazit do Piranu či Portorože. Ubytování proběhne kolem 15.hodiny.
3. den: Pobyt a relaxace v Mořském parku Termaris. Možnost procházek do historického Piranu v benátském stylu nebo do mondénního letoviska Portorož, v obou by měly být malé adventní trhy.
4. den: Pobyt a relaxace v Mořském parku Termaris. Možnost fakult. výletu za příplatek: Adventní trhy a vyzdobené město v italském Terstu, kluziště přímo na břehu moře, nákupy. Zastávka v adventním Koperu.
5. den: Odjezd z ubytování kolem 12. hodiny. Dopoledne se ještě po snídani můžete koupat a relaxovat v bazénech Termaris. Přejezd do Lublaně – adventní trhy ve slovinské metropoli, které jsou mezi světoznámým Plečnikovým Trojmostím (UNESCO) a největším kostelem Slovinska. Pro zájemce malá prohlídka města – Staré město, Plečnikova architektura. V podvečer nejkrásnější adventní trhy na jihu Rakouska ve Veldenu u jezera Wörthersee. Největší plovoucí adventní věnec na světě má průměr 35 metrů a září na něm 80 tisíc světel. Je zde i plovoucí betlém, 40 adventních bud na promenádě s fascinující kulisou pohádkového zámku s řetězy světel. Adventní trhy pod nejvyšší dřevěnou rozhlednou na světě Pyramidenkogel. Noční transfer do ČR.
6. den: Návrat do Prahy v časných ranních hodinách.

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 3x nocleh v hotelu Histrion 4*
 • 3x polopenzi formou bufetu
 • 4denní neomezený vstup do Mořského parku Termaris
 • pobytovou taxu

Slevy

 • dítě 3-6 let s 2 dospělými (sleva: -1500 Kč)
 • dítě 7-12 let s 2 dospělými (sleva: -700 Kč)
 • 3. osoba na přistýlce (sleva: -500 Kč)

Fakultativně

 • 1/1 pokoj - povinný, není možnost doobsazení (příplatek: 1800 Kč)
 • 1x snídaně při ranním příjezdu (příplatek: 290 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist