Termální lázně Mosonmagyaróvár - pobyt s výlety

Město Mosonmagyaróvár se nachází v severozápadní části Maďarska. Je to živé městečko s mnoha obchody a restauracemi, i historickým centrem s pěší promenádou. Zdejší termální lázně se nachází uprostřed zeleně a jsou významné svým minerálním pramenem s vodou, ve které je rozpuštěno mnoho solí a která má výborné léčivé účinky. Vstup do termálního areálu se nachází přímo u našeho hotelu a vstupné je zahrnuto již v ceně zájezdu.

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. BRATISLAVA - prohlídka centra (Michalská brána, staré město, Bratislavský hrad, Děvín). Příjezd na ubytování v Mosonmagyaróvár.
2. den: GYÖR – město plné barokních paláců a kostelů, Kapitulní pahorek s biskupským dómem, barokní památník Archa úmluvy a další. Odpoledne pobyt v termálních lázních v MOSONMAGYAROVÁR - lázeňský areál nabízí krytý 50m plavecký bazén s teplotou 25-27°C a další 2 menší venkovní léčebné bazény a 1 z části krytý sedací léčebný bazén s teplotou 35-37°C.
3. den: Jízda Rakouskem kolem NEZIDERSKÉHO JEZERA (UNESCO): mělké rákosové jezero, které leží na pomezí Maďarska a Rakouska, celá jeho oblast je vyhlášena přírodní rezervací. ŠOPROŇ – nejhistoričtější město Maďarska, které patří také k nejkrásnějším městům v Maďarsku, významné středisko vinařství, město gotické a barokní architektury. Zámek knížat Esterházyů FERTÖD (UNESCO), které chtělo soupeřit s francouzskými Versailles.
4. den: Celodenní pobyt v termálních lázních. Fakultativně (290 Kč) celodenní výlet do hlavního města Maďarska BUDAPEŠTI (UNESCO), celodenní program - Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu…
5. den: Půldenní výlet - PANNONHALMA - vinařské městečko s klášterním komplexem (UNESCO), odpoledne koupání v lázních MOSONMAGYARÓVÁR.
6. den: Dopoledne příjezd do VÍDNĚ (UNESCO), pěší prohlídka historického centra: Hofburg, ulice Graben, Staré město, Stephansplatz s monumentálním dómem sv. Štěpána, orloj, elegantní Kärtnerstrasse, budova Opery aj. V pozdních večerních hodinách návrat do ČR.

Cena obsahuje

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 5x ubytování v hotelu Termal Aqua
 • 5x snídani
 • vstupné do termálního areálu

Fakultativně

 • výlet do Budapešti - 290 Kč/os.
 • 5x večeře formou bufetu - 1350 Kč/os.

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist