Thajsko - pohoda na proslulé Railay Beach na Krabi s výletem do džungle

Procházet se ráno bosí v bělostném jemném písku, koupat se v průzračném moři, šnorchlovat, obdivovat krápníkové jeskyně či pozorovat úchvatný západ slunce na pozadí majestátních vápencových útesů, to je pobyt na Railay. Rozeklané vápencové útesy vystupující z bujné zelené džungle tvoří i národní park Khao Sok, kde budeme ubytováni přímo na jezeře v romantických plovoucích bungalovech a zaposloucháme se do zvuků ranní džungle, přerušované šumem křídel zoborožců. Navštívíme i některé zajímavé thajské chrámy, budeme se plavit na lodích, procházet džunglí i relaxovat v horkých pramenech.

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy
  • Krásy přírody

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín Včasné přihlášení SKVčasné přihlášení NK Poznámka Volná místa
625-01 7.2. - 18.2.2024 53 990 Kč 52 990 Kč53 990 Kč 53 190 Kč rezervovat »
volno
625-02 4.6. - 15.6.2024 55 990 Kč 54 790 Kč55 990 Kč 55 090 Kč rezervovat »
volno

Vysvětlivky

 • Včasné přihlášení SK: Cena při včasném přihlášení do 15.2. pro stálé klienty
 • Včasné přihlášení NK: Cena při včasném přihlášení do 15.2. pro nové klienty

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy do Thajska
2. den: přílet do KRABI , přímořské oblasti jižního Thajska, které je obklopeno mongutovým krasem s malebnými bílými vápencovými skalisky pokrytými bujnou zelenou džunglí, ubytování u moře v oblasti Krabi (5 nocí na 1 místě; v případě využití fakult. výletu 6. - 7. den se na jednu z těchto nocí ubytujeme u jezera).
3. den: relaxace na pláži, pozdě odpoledne prohlídka centra KRABI s bílomodrým chrámem WAT KAEW KO WARARAM na kopci, večer návštěva proslulých nočních trhů s obrovským výběrem nejrůznějších thajských specialit.
4. den: relaxace na pláži nebo fakultativně možnost lodního výletu na proslulý ostrov Jamese Bonda PHANG NGA s prohlídkou známého skaliska z filmu „Muž se zlatou zbraní“ a nádherných zátok a vápencových skal, oběd v plovoucí muslimské vesnici na kůlech, případně možnost jízdy na kajaku.
5. den: celodenní výlet do malebného chrámu Tygří jeskyně WAT THAM SEUA, který je situovaný v tropické džungli, po výstupu po 1272 schodech budete odměněni nádhernou vyhlídkou. Návštěva NÁRODNÍHO PARKU KHAO PHANOM BENCHA - pěší trek džunglí k vodopádu HUAI TO. Na závěr dne relaxace v horkých pramenech.
6. den: relaxace na pláži a individuální volno. Pro zájemce fakultativně dvoudenní výlet do NÁRODNÍHO PARKU KHAO SOK - projížďka lodí po jezeře CHEOW LAN, které obklopují vysoké vápencové skály porostlé neprostupnou džunglí, oběd, koupání, později odpoledne krátký trek džunglí, plavba na bambusovém voru a návštěva krápníkové jeskyně. Ubytování v jednoduchých bungalovech na jezeře, večeře.
7. den: Druhý den ráno safari lodí s pozorováním místní fauny - zejména opic a zoborožců, kteří zde hnízdí. Návrat do Krabi. Všichni odpoledne transfer lodí na poloostrov RAILAY . Ubytování (4 noci na 1 místě).
8. den: poloostrov RAILAY obklopený neproniknutelnými vápencovými masivy porostlými bujnou džunglí, relaxace na pláži s bílým prachovým pískem, pěšky návštěva krápníkové DIAMANTOVÉ JESKYNĚ.
9. den: dlouhoocasou lodí nebo na kajaku na proslulou pláž PHRA NANG s princezninou jeskyní. Tady podle legendy ztroskotala loď s indickou princeznou a její královský duch se usadil v místní jeskyni.
10. den: celodenní lodní výlet po čtyřech ostrovech: KUŘECÍ OSTROV a OSTROVY TUB, MAWR a PODA s překrásnými bílými písečnými plážemi, kde budeme mít i oběd, možnost koupání a šnorchlování mezi korálovými rybami.
11. den: odplutí na pevninu, transfer na letiště a odlet do ČR.
12. den: přílet do ČR.

Cena obsahuje

 • zpáteční letenka Praha-Thajsko s přestupem vč. let. tax a poplatků v max. výši 23 000 Kč
 • 9x ubytování v hotelu se snídaní (v případě využití fakult. výletu 6. – 7. den je 8x ubytování v hotelu se snídaní a 1x ubytování v jednoduchých bungalovech na jezeře v NP Khao Sok s obědem, večeří a snídaní)
 • lodní výlet "Po čtyřech ostrovech" včetně oběda
 • transfery lodí a klimatizovaným minibusem
 • vedoucí zájezdu

Cena neobsahuje

 • ostatní strava, vstupné, fakult. výlety, bakšišné

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna do 65 000 Kč (příplatek: 1590 Kč)
 • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 9500 Kč)
 • 2denní výlet do NP Khao Sok (příplatek: 4500 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist