Budapešť, lázně a Velikonoce ve skanzenu Szentendre

Poznávací zájezd do Budapešti, termální lázně a Velikonoce ve skanzenu Szentendre. Kvetoucí maďarská metropole se slávou uherských králů, římských i habsburských císařů. Budapešť se pyšní největším množstvím městských termálních lázní na světě, muzea a galerie se mohou srovnávat s nejpřednějšími evropskými, maďarské tržnice a gastronomie jsou zážitkem. Szentendre je oslavou lidové architektury i maďarských tradic. Zažijete den plný velikonočního folklóru. Vyjeďte s námi na jarní zájezd do termálů a za poznáním! Využijte volna státních svátků v době Velikonoc. Termální lázně: lázně Széchenyi a lázně Gellért. CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním otvíracím dobám v době svátků. Slavnosti, které jsou uvedeny v programu zájezdu, jsou záležitostí místních lidí a mohou být ovlivněny řadou nepředvídatelných situací. Nelze je proto nikdy zaručit na 100 % v daném termínu a uvedené podobě.

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Krátkodobé poznávací zájezdy

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
705-01 10.4. - 13.4.2020 5 990 Kč Odjezd též z Brna a Bratislavy. termín zrušen

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v 7 h. ráno, další nástupní místo Brno, Bratislava, přejezd na Slovensko, romantická zřícenina hradu Devín nad soutokem Moravy a Dunaje. BRATISLAVA, město na Dunaji a metropole Slovenska, exteriéry vybraných paláců, příp. návštěva Bratislavského hradu a paláců, galerií, velikonoční trhy, ubytování na okraji centra Bratislavy.
2. den: BUDAPEŠŤ - UNESCO, historická část Pešť, tržnice – ráj gastronomických suvenýrů a přehlídka úžasných chutí, slavnostní atmosféra velikonočních trhů na Váci útca, kouzlo ulic v centru, veselice na Vöröstarty tér, slavná cukrárna Gerbeaud a nejslavnější porcelán Maďarska, nákupy, nejstarší metro na evropském kontinentu, fakult. koupání v lázních Széchenyi, variantně Muzeum krásných umění či ZOO, Városliget a náměstí Hrdinů, variantně ZOO nebo Galerie krásných umění, projížďka městem, ubytování a večeře.
3. den: BUDAPEŠŤ , historická část Budín: okružní jízda městem, hradní čtvrť, Rybářská bašta, Matyášův chrám, palác, výhledy na Pešť, fakultativně pravá maďarská palačinka, koupání v luxusních termálních lázních hotelu Gellért či individuálně v jiných lázních nebo dle výběru galerie a muzea, jeskynní kostel, večeře v tradiční restauraci, vyhlídka z vrchu Gellért na osvětlenou Budapešť .
4. den: Cesta k Dunajskému ohybu, skanzen v SZENTENDRE, velikonoční veselice, památky a zvyky srbské kultury a umělecké městečko, ráj suvenýrů a marcipánu, největší muzeum pod širým nebem, typické stavby přesunuté z vesnic či městeček z celého Maďarska, gastronomie, tradice a folklór, ukázky řemesel i lidových zvyků. Odpoledne odjezd Dunajským ohybem kolem VISEGRADU , bývalé sídlo králů. Zastávka v Ostřihomi (Esztergom), největší bazilika v Maďarsku. Návrat do půlnoci.

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • 3x hotel (2–3lůž. pokoje)
 • 3x polopenze (z toho 1x večeře ve stylové restauraci)
 • průvodce

Cena neobsahuje

 • vstupné do objektů a lázní

Fakultativně

 • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 1800 Kč)
 • Pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 140 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist