Jezero Balaton a lázně Kehidakustány

Hertelendy House je součástí hotelu Kehida Termal ****, se kterým má společné některé vybavení: restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní » samoobslužná restaurace » bar » cukrárna » dětský miniklub » kosmetický salón » kadeřnictví » obchůdky » bankomat. HOTEL HERTELENDY HOUSE: stylová společenská místnost s posezením, krbem a TV » wellness centrum » panoramatický výtah. WELLNESS CENTRUM: whirlpool » finská sauna » parní kabina » solarium » mini fitness. Lázeňský areál Léčebná část: 2 venkovní bazény (34-36°C), 2 vnitřní termální bazény s masážními tryskami (32-36°C) a pitná fontána- Do této části nemají přístup děti. Zážitková část: venkovní bazény (28-33°C) - bazén s vodními atrakcemi a fontánami, bazén s vlnobitím, plavecké bazény (24°C - 34°C), obří skluzavky a dětský bazén (26-30°C). Vnitřní bazény (28-33°C) - bazén s fontánami, gejzíry, masážními tryskami a lehátky, whirlpool, divoká řeka, 94 m dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty.

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Pobytové zájezdy

Hotel HERTELENDY HOUSE****
Popis a poloha: Komfortní wellness hotel se nachází pouze cca 100 m od lázeňského areálu a je součástí hotelu Kehida Termal****, se kterým má společnou recepci a restauraci s výbornou maďarskou i mezinárodní kuchyní, samoobslužnou restauraci, bar, cukrárnu aj. Hostům je k dispozici stylová prostorná společenská místnost s krbem a LCD TV, vlastní wellness centrum. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní včetně vypůjčení županu.
Ubytování: Moderní pokoje pro 2 osoby s možností dětské přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, minibarem, TV, telefonem a trezorem. Pokoje v přízemí mají malou terasu, pokoje v 1. patře mají balkon a pokoje ve 2. patře jsou bez balkonu.

V ceně pobytu je polopenze formou bohatého bufetu. Strava se podává v restauraci hotelu Kehida Termal **** (cca 100 m).

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. FÖRTOD (UNESCO) - prohlídka zámku rodiny Esterháziů. Příjezd do lázní KEHIDAKUSTÁNY ve večerních hodinách.
2. den: Celodenní pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY - moderní lázeňský areál v klidném prostředí maďarského venkova. Večerní posezení ve stylové vinárně nebo restauraci mezi vinicemi ve vinařské oblasti HEVÍZ -EGREGY.
3. den: Celodenní výlet - HEREND - jedna z největších světových keramických manufaktur, specializujících se na ruční malování porcelánu, která byla založena již roku 1826. VESZPRÉM - nejstarší a nejhezčí sídelní město uherských královen a prvního maďarského biskupství, které se rozkládá na pěti pahorcích. Procházka národním parkem po poloostrově TIHÁNY s opatstvím a skanzenem, možnost nákupu místních specialit.
4. den: Celodenní pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY . Fakultativně SÜMEG - prohlídka impozantního středověkého hradu, který patří k největším a nejkrásnějším v Maďarsku. KESZTHELY - "maďarské Versailles", prohlídka barokního zámku a muzea kočárů z dob monarchie, zastávka na břehu jezera BALATON .
5. den: Dopoledne prohlídka centra lázeňského městečka HEVÍZ s největším biologicky aktivním termálním jezerem v Evropě, návštěva místní tržnice. Odpoledne pobyt v termálních lázních KEHIDAKUSTÁNY .
6. den: Po snídani odjezd, polodenní pobyt v termálních lázních LIPÓT - jedny z nejmodernějších termálních lázní zasazené do krásného přírodního parku. Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Cena obsahuje

 • 5x ubytování v hotelu Hertelendy House****
 • 5x polopenzi
 • vstupné do lázní
 • vstup do hotelového wellness centra
 • vypůjčení županu
 • dopravu autobusem
 • průvodce

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 1400 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist