Normandie, Bretaň, zámky na Loiře, Paříž + Norimber

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: autobusemdoprava: autobusem
  • Poznávací zájezdy
  • Krátkodobé poznávací zájezdy

Program zájezdu

1. den: Odjezd ve večerních hodinách.
2. den: Celodenní prohlídka PAŘÍŽE (UNESCO) – pravý břeh Seiny s nádhernými bulváry, Champs Elysees, oblast Louvre, Centre George Pompidou, Il de la Cité, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť aj. Dojezd na ubytování.
3. den: Ráno prohlídka ROUENU – přístav, který patří Francii zásluhou Johanky z Arku. Staré město má zachované středověké uličky, gotické a renesanční domy a paláce, jednu z nejslavnějších katedrál Notre Dame. LE MONT-SAINT-MICHEL (UNESCO) – opevněný románsko-gotický klášter na žulovém ostrůvku uprostřed mořských písčin v zátoce proslulé rozdílem hladiny mezi přílivem a odlivem. SAINT MALO – malebné město, přístav proslavený boji korzárů proti Angličanům.
4. den: Nádherné bretaňské pobřeží – LOCMARIAQUER – Velký rozlomený menhir, dolmen a tumulus. QUIBERON – krátká procházka po bretaňském pobřeží. CARNAC – městečko, v jehož okolí se nacházejí unikátní řady tisíců kamenů, VANNES – město s hrázděnými domy a hradbami.
5. den: Zámek USSÉ – velmi fotogenický zámek se spoustou věží zabudovaných vzájemně do jednoho komplexu. VILLANDRY – zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty jsou tvořeny nejen květinami, ale i zeleninou a kořením. CHENONCEAU – nádherný renesanční zámek „šesti žen“. Noční přejezd.
6. den: NORIMBERK – bavorské město, kterému vévodí středověký císařský hrad. Prohlídka města s impozantním kostelem p. Marie s vyhlášeným orlojem, který se rozezní každé poledne. Osobní volno k případným nákupům. Návrat ve večerních hod.

Cena obsahuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 3x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)

Slevy

 • Důležité upozornění: Na uvedené ceny se již nevztahují žádné další slevy (kromě slev pro skupinky).

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
 • 3x snídaně (příplatek: 520 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist