Rezervace zájezdu č. 6657

Okruh Pobaltskými republikami s návštěvou Petrohradu a Finska

Rovinaté Pobaltí – Litva, Lotyšsko a Estonsko – nenabídnou vysoké hory, ale určitě Vás zaujmou historickými hlavními městy s hanzovní architekturou, významnými přístavy, starobylými hrady a kostely. Bílé Helsinky u Baltského moře a vodní hrad Savonlinna umožní seznámit se se zemí tisíců jezer. A ruský Petrohrad, kouzelné Petrodvorce, slavná Ermitáž a Jantarová komnata. To vše a mnoho dalšího můžete vidět na našem podrobném poznávacím zájezdu za krásami kolem Baltského moře.
  • Estonsko Estonsko
1 termín od 30.6.2022 11 dní, autokarem
cena od 19 990 Kč

Základní ceny pro dospělou osobu
Dospělí
19 990 Kč
Fakultativní výlety
vízum do Ruska (vízum a povinné vízové centrum). Pas je nutné odevzdat pro zajištění víza cca 1,5 měsíce před odjezdem a není k dispozici až do odjezdu zájezdu
1 990 Kč
vstup Carskoje Selo i Jantarová komnata (cena zahrnuje vstup do zámeckého parku, zámku i návštěvu Jantarové komnaty vč. povinného místního průvodce a sluchátek) - nutná rezervace předem v CK min. měsíc před odjezdem (rezervaci ale ruský partner potvrdí až 14 dní před odjezdem, nebude-li, bude částka klientovi obratem vrácena)
890 Kč
1/1 pokoj povinný při nedoobsazení
6 000 Kč
připojištění vyššího storna do 40 000 Kč
200 Kč
CENA CELKEM
Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám potvrdí náš pracovník.

Vaše údaje

Tyto služby jsou zájezdem podle zákona 159/1999 Sb. a cestovní kancelář Mayer & Crocus s.r.o., Heydukova 1589/6, 18000 Praha 8 nese odpovědnost za jejich řádné poskytnutí. Více informací o základních právech.
S Vašimi údaji budeme nakládat pečlivě v souladu s platnou českou legislativou a našimi zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat.
Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist