Termální wellness Velikonoce a slavnost UNESCO

Chcete si s námi zahrát na jaro, které přišlo dříve? Pojeďte do teplejšího kraje, do hřejivé termální vody a ještě navíc na Velikonoce: do Egeru a jedinečné vesničky UNESCO HOLLÓKŐ na největší palócký festival. Jarní zájezd za termálními lázněmi, památkami i velikonočním folklórem Maďarska. Čeká vás slavný zámek, barokní skvost EGER, koupání hned v několika termálních lázních, víno a maďarská kuchyně. Bydlíte v hotelu s vlastním wellness, kam máte neomezený přístup po celý den. Tomu říkáme wellness Velikonoce! A bez nočního přejezdu! Hotel*** s vlastními termálními lázněmi. Termální lázně Eger, lázně Egerszalók. Vyjeďte s námi na jarní zájezd do termálních lázní, využijte volna státních svátků v době Velikonoc pro příjemný velikonoční pobyt. CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v průběhu svátků a festivalu (Ck neručí za případnou změnu termínu akce). Slavnosti, které jsou uvedeny v programu zájezdu, jsou záležitostí místních lidí

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Lázně a wellness pobyty

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
702-01 9.4. - 13.4.2020 10 390 Kč Odjezd též z Brna a Bratislavy. termín zrušen

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v 6:30, Brno, Bratislava, přejezd přes Slovensko, dle času zastávka v GÖDÖLLÖ, královský zámek a zahrady, ubytování, koupání v hotelu*** v centru EGERU , večeře a večerní procházka lázeňskou částí města.
2. den: EGER , „barokní perla Maďarska“, město baroka a vína, celodenní pohoda v termálních lázních, na 150 chráněných barokních domů, náměstí s chrámem (K.I.Dientzenhofer), hrad s původním biskupstvím, turecký minaret, tržnice a velikonoční dobroty, vinotéka, hotel s vlastními termálními lázněmi a přístupem do areálu městských lázní Eger - celodenní pohoda v hotelových lázních, Egertermálfürdö (venkovní a vnitřní bazény s unikátní léčivou vodou 28-38 °C, obsahem vápníku a hořčíku), popř. nové turecké lázně, masáže a turecké lázně a wellness za příplatek, večeře.
3. den: Relaxace v hotelovém wellness či využití městského lázeňského areálu, ochutnávka vína a atmosféra Szépasszonyvölgye - “údolí krásných paní” s vinnými sklepy v EGERU .
4. den: Návštěva nedalekých termálních lázní Egerszalók , které vznikly v přilehlém přírodním parku s bělostným travertinovým termálním svahem - „maďarské Pamukkale“, moderní lázeňský areál, bohatá škála zážitkových bazénů, saunový svět, procházka parkem kolem přírodních jezírek, ve zdejších pramenech si léčil rány již Karel IV. Návrat na ubytování, večeře a možnost posezení ve vinárně nebo v cukrárně v centru Egeru .
5. den: Velikonoce v HOLLÓKŐ - mimořádná slavnost palócký festival, který je zapsaný na seznam nehmotného dědictví UNESCO, a to v rázovité vesnici, která je rovněž na seznamu UNESCO díky tradiční architektuře a zvláštní kultuře místních obyvatel Páloků (Poloků), lidé v krojích, různé velikonoční zvyklosti, tradiční lidový trh s výrobky uměleckých řemesel, typická keramika, maďarská gastronomie, vystoupení folklórních skupin, ukázky tanců v krojích. Odpoledne odjezd, návrat do Prahy do půlnoci.

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • 4x hotel s vlastními lázněmi
 • vstup do městských lázní
 • 4x polopenze (švédské stoly)
 • průvodce

Cena neobsahuje

 • příp. pobytovou taxu, další term. lázně, ochutnávku vína v Egeru, vstupy

Fakultativně

 • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 3100 Kč)
 • Ochutnávka vína v Egeru s pohoštěním (od 20 os) (příplatek: 140 Kč)
 • Pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist