• ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění

ve dvoulůžkových pokojích

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
524-01 25.7. - 30.7.2021 7 590 Kč Odjezd též Jihlava - Pávov. rezervovat »
volno

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. NS Lednické rybníky od Apollónova chrámu k chrámu Tři Grácie a dále k tzv. Rendez-vous – Dianinu chrámu. Odtud možnost přejezd autobusem k zámečku Belveder nebo dále pěšky (celkem cca 11 km). Odpoledne prohlídka ZÁMKU VALTICE a VALTICKÉHO PODZEMÍ. Dojezd na ubytování.
2. den: BRUMOV a vycházka k romantické zřícenině hradu s pěkným výhledem. VALAŠSKÉ KLOBOUKY – srdce jižního Valašska a pěší okružní trasa po naučné stezce přes rozhlednu KRÁLOVEC (cca 7 km). HORNÍ LIDEČ – prohlídka mechanického betlému. Z Pulčína se vydáme do romantických PULČÍNSKÝCH SKAL – největší pískovcové skalní město v moravských Karpatech. Zdatnější si trasu mohou prodloužit o vrchol HRADISKO (773 m.). Celkem cca 4,5 km pěšky. Zastávka a krátká vycházka k mohutným pískovcovým stěnám dlouhým 150 metrů ČERTOVY KAMENY.
3. den: VIZOVICE – prohlídka interiérů zámku a procházka zámeckým parkem, který je ve francouzském i anglickém stylu. DESTILERIE RUDOLF JELÍNEK – exkurze ve výrobě známých destilátů. JASENNÁ a prohlídka Mikuláštíkova fojtství s dřevěným patrovým roubeným domem, který je nejlépe dochovanou stavbou svého druhu na Valašsku. Výstup přírodním parkem Vizovické vrchy na VARTOVNU s rozhlednou (celkem cca 8 km). Největší moravské lázně LUHAČOVICE s lázeňskou architekturou Dušana Jurkoviče.
4. den: Pěšky na krásné poutní místo i za dalekým rozhledem: z BYSTŘICE POD HOSTÝNEM se vydáme na vrchol Hostýn (734 m.) s bazilikou Nanebevzetí Panny Marie a starou křížovou cestou až na vlastní VRCHOL HOSTÝN s rozhlednou (celkem 9 km). Plavba výletní lodí po části BAŤOVA KANÁLU (v úseku Spytihněv – Uherské Hradiště, cca 2 hod. plavba), který je zajímavou možností, jak poznat krajinu kolem řeky Moravy.
5. den: VRŠATECKÁ BRADLA: na slovenské straně BÍLÝCH KARPAT se nachází bradla vápenců a dolomitů, s četnými zříceninami hradů. Během celodenního výletu si projdeme oblast tří neznámějších - Vršatecká Bradla, Červený Kámen a Lednica. Z obce Lednica s výhledy na zříceninu mohutného stejnojmenného hradu, pod Červenokamenským bradlem projdeme nejkrásnější oblastí VRŠATECKÝCH BRADEL se zříceninou hradu Vršatec. Celkem cca 10 km.
6. den: HRAD BUCHLOV - jeden z nejstarších a nejlépe dochovaných moravských hradů. Naučnou stezkou Okolo Buchlova na hezké vyhlídky (cca 3 km). Perla jihovýchodní Moravy zámek MILOTICE – jedinečně zachovaný komplex barokních staveb a zahradní architektury. Z Kobylí pak vyjdeme na rozhlednu STEZKA MEZI VINOHRADY a dále pohodovou pěší trasou mezi vinohrady dojdeme do ČEJKOVIC. Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Cena obsahuje

 • průvodce
 • doprava autobusem
 • 5x ubytování (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 5x polopenze

Fakultativně

 • pojištění storna zájezdu a léčebných výloh pro 1 výlet na Slovensko (příplatek: 150 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1500 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist