• ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autobusemdoprava: autobusem
  • Poznávací zájezdy
  • Krásy přírody

Tento zájezd jsme připravili právě pro Vás, kteří nechcete jen ležet u moře, ale máte zájem o poznání míst severní Itálie. Program jsme připravili tak, aby po poznání míst Vám též zbyl čas na vykoupání v moři. Nejoblíbenější „česká“ letoviska se nacházejí právě mezi Terstem a Benátkami, z nichž druhé jmenované město se stává tradičním výletním cílem všech turistů.

Termíny a ceny

Číslo záj. Termín D Poznámka Volná místa
422-01 23.7. - 28.7.2024 9 490 Kč Nástup též Plzeň. rezervovat »
volno

Vysvětlivky

 • D: Dospělí

Program zájezdu

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 18.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. Přejezd přes Rakousko do Itálie.
2. den: V ranních hodinách příjezd do letoviska CAORLE , prohlídka starého půvabného městečka s tisíciletou tradicí, bývá také nazýváno „Malými Benátkami“. Za zhlédnutí stojí nejen románská katedrála, cylindrická zvonice, ale i přírodní útes otesaný umělci z celého světa. Plno kaváren a cukráren s příjemným venkovním posezením přímo vyzývá k odpočinku a vychutnání si atmosféry mořského klimatu a výborného italského vína. Koupání, volný program. Fakultativně možnost výletu lodí do laguny po stopách Ernesta Hemingwaye – krajina připomínající mexický Yucatán. Odjezd do hotelu, ubytování. Večeře a nocleh.
3. den: Snídaně. Přejezd na prohlídku TERSTU – katedrála San Giusto, římské divadlo. MIRAMARE – zámek s krásným parkem na skalním výběžku nad mořem postavený pro rakouského vévodu Maximiliána, bratra Franze Josefa, švagra Sissi. Odpoledne možnost sestoupení na pláž BAIA SISTIANA , kde se točila úspěšná komedie „Účastníci zájezdu“. Koupání na pláži pod příkrými vápencovými útesy. Zájemci mohou absolvovat procházku po značené stezce k romantickým hradům v DUINU , které se vypínají přímo nad Jaderským mořem. Toto místo proslavil rakouský básník Rilke ve svých Elegiích z Duina. Návrat do hotelu na večeři a nocleh.
4. den: Snídaně. Pro zájemce možnost fakultativní plavby lodí z Punta Sabioni benátskou lagunou: pitoreskní ostrov rybářů BURANO , ostrov sklářů MURANO a BENÁTKY – prohlídka města (Piazza San Marco – bazilika, zvonice, Dóžecí palác, bazilika dei Frari, Canal Grande s mostem Ponte di Rialto a jiné). Návrat na večeři a nocleh.
5. den: Snídaně. Uvolnění pokojů v hotelu. Koupání v letovisku u Jaderského moře, volný program. Večer odjezd přes Rakousko do ČR.
6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Cena obsahuje

 • doprava autobusem
 • průvodce
 • 3x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje)
 • 3x polopenze

Cena neobsahuje

 • Cena nezahrnuje pobytovou taxu

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 270 Kč)
 • 1/1 pokoj - omezený počet (příplatek: 2600 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů