Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.

 • ubytování: pensionubytování: pension
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autobusemdoprava: autobusem
  • Poznávací zájezdy
  • Krásy přírody

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Ráno příjezd do Švýcarska - do FLIMSU , vycházka lesoparkem k vyhlídce na KAŇON ŘEKY RÝN, který je nazýván GRAND CANYON OF SWITZERLAND. Dále pes průsmyk OBERALP a FURKA, kde je možnost navštívit ledovcovou jeskyni, dojezd na ubytování.
3. den: Celodenní výlet do ZERMATTU - autobusem do Täsche , vláčkem do Zermattu možnost výjezdu zubačkou na vyhlídkovou plošinu GORNEGRAT v nadm. výšce 3.130 m, k večeru návrat k ubytování.
4. den: Ráno nejprve odjezd do blízkého střediska SAAS FEE , které je nazýváno perlou Walliských Alp. Možnost výjezdu soustavou lanovek a Alpským metrem až na MITTELLALALIN do výšky 3500 metrů nad mořem, otáčivá restaurace a největší ledovcová jeskyně na světě. Odpoledne využijeme další lanovky v SAASKÉM ÚDOLÍ , které nás vyvezou k úžasným výhledům na ledovce a čtyřtisícovky. V případě špatného počasí návštěva města Brig . Návrat na večeři a nocleh.
5. den: Ráno odjezd do EMMENTÁLSK0HO ÚDOLÍ, kde se podíváme na ukázkovou sýrárnu, ochutnávka, možnost nákupu sýrů. Dále návštěva známé výrobny sušenek značky KAMBLY, spojená s ochutnávkou mnoha druhů. Odjezd k BODAMSKÉMU JEZERU do KOSTNICE, kde se podíváme na památky spojené s Mistrem Janem Husem. Večer odjezd ze Švýcarska.
6. den: Ráno příjezd do Prahy

Cena obsahuje

 • dopravu luxusním autobusem
 • 3x ubytování v penzionu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 3x českou polopenzi
 • průvodce

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 750 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů

TOPlist