• ubytování: pensionubytování: pension
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autobusemdoprava: autobusem
  • Poznávací zájezdy
  • Krásy přírody

Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Ráno příjezd do Švýcarska - do FLIMSU , vycházka lesoparkem k vyhlídce na KAŇON ŘEKY RÝN, který je nazýván GRAND CANYON OF SWITZERLAND. Dále pes průsmyk OBERALP a FURKA, kde je možnost navštívit ledovcovou jeskyni, dojezd na ubytování.
3. den: Celodenní výlet do ZERMATTU - autobusem do Täsche , vláčkem do Zermattu možnost výjezdu zubačkou na vyhlídkovou plošinu GORNEGRAT v nadm. výšce 3.130 m, k večeru návrat k ubytování.
4. den: Ráno nejprve odjezd do blízkého střediska SAAS FEE , které je nazýváno perlou Walliských Alp. Možnost výjezdu soustavou lanovek a Alpským metrem až na MITTELLALALIN do výšky 3500 metrů nad mořem, otáčivá restaurace a největší ledovcová jeskyně na světě. Odpoledne využijeme další lanovky v SAASKÉM ÚDOLÍ , které nás vyvezou k úžasným výhledům na ledovce a čtyřtisícovky. V případě špatného počasí návštěva města Brig . Návrat na večeři a nocleh.
5. den: Ráno odjezd do EMMENTÁLSK0HO ÚDOLÍ, kde se podíváme na ukázkovou sýrárnu, ochutnávka, možnost nákupu sýrů. Dále návštěva známé výrobny sušenek značky KAMBLY, spojená s ochutnávkou mnoha druhů. Odjezd k BODAMSKÉMU JEZERU do KOSTNICE, kde se podíváme na památky spojené s Mistrem Janem Husem. Večer odjezd ze Švýcarska.
6. den: Ráno příjezd do Prahy

Cena obsahuje

 • dopravu luxusním autobusem
 • 3x ubytování v penzionu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 3x českou polopenzi
 • průvodce

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 750 Kč)

Odběr novinek

(nabídky last moment)

E-KATALOG

mayer katalogstahnete si náš katalog a mějte jej stále po ruce
Stáhnout

OCENĚNÍ INVIA

invia2016Získali jsme ocenění volba klientů pro rok 2015
Více informací

KATALOG DOMŮ

katalog 2Nechte si zaslat tištěný katalog přímo domů
Zaslat domů